1xbet obstawianie przez internet

1xbet

1xbet odds

Oferta poszerzona jest o program uzupełniający, który oferuje oprócz tradycyjnych zakładów, takich jak 1X2, Gol / No Gol i Under / Over, bardziej szczegółowe typy, takie jak Multigol (do 2-7) i zakłady na Home i Gość. Linie under / over osiągają do 5,5. Wprowadzone zakłady podwójnej szansy (np. Gol lub Over), Tricombo (jako 1 + poniżej 3,5 + brak bramek).

Zarejestruj się na 1xbet, otwórz nowe konto i obstawianie przez internet złóż swój pierwszy depozyt. Otrzymasz premię w wysokości 100% kwoty zapłaconej maksymalnie do 1000 euro. Aby go otrzymać, po prostu graj i zbieraj liczbę punktów zadowolenia wystarczającą do odblokowania bonusu. Aby poznać liczbę wymaganych punktów, pomnóż wartość depozytu dokonanego przez 180. Jeśli, na przykład, zapłacisz 10 €, musisz zdobyć 1800 punktów, aby odblokować swój bonus o tej samej wartości. Możesz także wybrać maksymalny bonus w wysokości 600 €. W takim przypadku wystarczy mniejsza liczba punktów
po prostu pomnóż wartość swojego depozytu o 160 (jeśli wpłacisz 10 euro, do zdobycia bonusu potrzebne będzie 1600 punktów zadowolenia).

Rate this post