Adam Lyth był wyraźnie narażony na zaniedbanie Anglii, ale nadal jest ciężki

Strona Alastair Cook może być mniej doświadczona niż trzy lata temu, ale są tacy sprytni gracze w tym sparingu, a wspólny umysł jest silny; Nie będą nosić blizny od 2012 r., Tylko młodzieńczy positivity. Z piłką Moeen Ali rozwija się jako spinner, a Adil Rashid, nawet jeśli jest na nieznanym poziomie na poziomie Test, reprezentuje opcję ataku. Adam Lyth opuścił drużynę z England Test i zastąpił ją Alex Hales Czytaj więcej

Decyzja o pominie Adama Lytha jest zdecydowanie trudna do przeanalizowania jako jego trener w Yorkshire. Siedem jego testów było przeciwko dwóm dobrymi atakami w trudnych warunkach, a prostą, ale ciężką rzeczywistością jest to, że krykietowcy są oceniani na wyjściu.Nie było żadnych pytań dotyczących Joe Roota, na przykład prowadzących do ogłoszenia, ponieważ – i to powiedziałem wcześniej – gracze są ich najlepszymi selektorkami.

Kilka pół wieków i Lyth mogą mieć Widział, że biegał dalej, ale był w stanie kontrolować własne przeznaczenie. Miejmy nadzieję, że jeśli wygramie kolejne kursy w Yorkshire, nadejdzie kolejna okazja. Główny trener England, Trevor Bayliss, pochwalił jego postawy, nawet jeśli nie grał tak dobrze, jak tylko może i to mnie nie zaskoczy. On jest zespołem nad wszystkimi innymi.

Pytanie o to, jak długo batsman testowy ma na celu jego znak jest trudne. Lyth dostał siedem kapsli – jak Sam Robson przed nim – podczas gdy Nick Compton miał dziewięć.Tylko Compton miał szansę na dom. Jedyne, co mogłoby się zdarzyć to, że Anglia pojechała do Jonathana Trotta na Karaibach po raz pierwszy – kiedy Lyth była w najlepszej formie – ale to już nie było w przeszłości.

Alex Hales wchodzi i jest Batsman oceniam bardzo. Jest to krykiektor X-factor, który w Yorkshire widział na początku tego sezonu, kiedy to zrobił 236 przeciwko nam na pitch’u Trent Bridge, który robi trochę. Musi przynajmniej mieć taką samą szansę, co ci, którzy go czekają, ale oczywiście zależy to od składu strony w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Idea Moeen otwierająca mrugnięcia obok Cooka, Dostajesz dodatkową przędzarkę, trzymając cztery pułapki, został unoszony i nie jest to coś, co przeciw mnie.Nie widzę powodu, dlaczego strokarz nie może nietoperza, a ten leworęczny już pokazał, że jest piekielnym zawodnikiem.

Moeen mógł nie wykonać pracy w hrabstwie Worcestershire, ale on ma Był numerem 3 dla nich i nie ma wiele różnic. Mój stary kolega z zespołu, Justin Langer zagrał pierwsze 38 testów podczas pierwszego kropli, zanim rozpoczął start w 2001 roku. Zerwał się z trzech stuleci i nie odwrócił wzroku.

Zafar Ansari wchodzi do drużyny z powrotem I, w moich ograniczonych kontaktach, uderzył mnie bardzo imponującym młodzieńcem.Ludzie mogą patrzeć na jego surowe statystyki – średnio 31 z nietoperzy, a 35 z piłką – i sądzą, że to łajdak, ale nie ma kupy spinnerów, wstawiających dłonie i selektory zdecydowały się na młodzież. Będzie dużo nauczyć się na tej trasie.

Z dala od drużyny, Anglia wyglądało na to, że zrobili parę pomieszanych dodatków swoim trenerom. Mianowanie Maheli Jayawardene, batsman Sri Lanki, jako konsultanta testów, może być mistrzowskim. Jest jednym z najładniejszych graczy, który przyniesie bogate doświadczenie, jeśli to zrobi we wszystkich warunkach i przeciwko wszystkim atakom.

Paul Collingwood przychodzi na nogę z białą kulką trasy i przyniesie Zarówno energii, jak i bezlitosnej smugi.Zawsze czułam się, że urodził się, aby wziąć udział w międzynarodowym krykiecie, czy to grając, czy trenując, i jak Mahela ma nous, które można wykorzystać. Czasami nowe głosy w garderobie, nawet jeśli wiadomości są zgodne z tym, co zostało powiedziane wcześniej, mogą odświeżyć się z boku.

Kolegium Colly z Durham’em, Ben Stokes, spoczywa na jednodniowych, Root Dostał podobne przerwy w stosunku do Australii i ja, ponieważ nie ma to żadnego problemu. Choć nie wszyscy się zgodzą, trenerzy i selektorzy nie ustalają harmonogramu. Musisz pamiętać, podobnie jak zawodnicy, ich praca zależy od wyników. Takie decyzje nigdy nie są lekceważone.

Rate this post