Anglia nazwa Zafar Ansari w składzie do gry w Pakistanie – a następnie kontuzje

Anglia dowie się w środę, czy Zafar Ansari będzie pasował do serii testowych z Pakistanem po tym, jak Surrey spinner poniósł kontuzję swojej ręki do kręgli w dniu, w którym został uznany za jednego z trzech niezgrabnych graczy w turnieju. Ansari został wysłany, aby zobaczyć specjalistę podczas drugiego dnia meczu Druga Liga Surrey z Lancashire w Old Trafford po tym, jak lewicowy kubek próbował złapać punkt zakrętu, zaledwie cztery godziny po swoim miejscu w wycieczce do Zjednoczonego Arabskiego Emirates zostało potwierdzone. Dyrektor krykieta w Surrey, Alec Stewart, przyznał, że jest zainteresowany 23-latekem, który ma dostarczyć pomoc do Moeen Ali i Adil Rashid.Zdaniem Stuarta, szanse na wygranie w sobotę w Royal One One Cup Cup przeciwko Gloucestershire wyglądają na wątpliwe. “To jego lewy kciuk i był trochę spęczony.Fingers przecięli się za nim, ale widząc go w szatni, to z całą pewnością niepokój. “

Zgodnie z oczekiwaniami, Alex Hales zastąpił Adam Lyth i będzie siódmym partnerem Alastaira Cooka na szczycie Emerytura Andrew Straussa w 2012 roku, a Moeen inna opcja powinna wyglądać w Anglii, aby przynieść Rashidowi drugą wirówkę, przy jednoczesnym zachowaniu czteropiętrowego ataku szwu.

Hales uśrednioło ponad 50 w ciągu ostatnich dwóch lat County Championship, ale walczyli w ostatnich jednodniowych seriach przeciwko Australii, gdzie strzelił tylko 53 biegnie przez pięć rund.26-latek pozostaje talentem, a wraz z trenerem Trevorem Baylissem, szukającym agresywnej folii dla Cooka, zobowiązał się zagrać swoją naturalną drogą, jeśli da mu debiut.

Na 6ft 5 w prawicowniku przyznaje, że musiał pracować cięższy ze swoją techniką, niż bardziej kompaktowe batsmanzy na torze, ale odegrał obawy związane ze swoją konsystencją, zdobywając 510 z jego 892 mistrzostw biegnie latem przed końcem kwietnia. “Mój sezon był jednym z wysokich i niskich wyników, ale to satysfakcjonujące wiedzieć, że kiedy przechodzę przez wczesny ruch, mam tendencję do zarobienia” – powiedziała Hales. “To część i paczka otwierania mrugnięcia w czterodniowym krykiecie.

” Im więcej sukcesów gracze są krótsze, więc moja technika jest czymś, na co muszę ciężko pracować.Jest coś, co może źle działać, gdy jesteś wyższy. Więc to na mnie pozostanie na tym. W ostatnich latach zrobiłem to i mam nadzieję, że uda mi się na wyższy poziom. “

Zespół Jamesa Halesa z drużyny Nottinghamshire, James Taylor, wyeliminował Gary Ballance Za dodatkowe miejsce mrugnięcia, podczas gdy cały strajk Ben Stokes, który został włączony do partii testowej, zostanie odpoczniony na cztery jednodniowe międzynarodowe i trzy dwadzieścia lat po zakończeniu tournee.Joe Root, który otrzymał podobną przerwę w ostatnich limitowanych seriach przeciwko Australii, zwraca się we wszystkich trzech formatach.

Stokes na bok, jednodniowa drużyna jest zgodna z letnią serią Anglii przeciwko Nowej Zelandii I Australii, podczas gdy grupa Twenty20 ma na celu przywrócenie marszruta Sussexa Chrisa Jordana i miejsce podane Stephenowi Parry’emu z Lancashire, z jednym okiem na światową dwadzieścia 20 w Indiach w marcu przyszłego roku. Strauss, teraz Dyrektor krykieta po stronie narodowej, potwierdził również, że brytania Sri Lanki Mahela Jayawardene i mistrz świata w dwudziestym drugim roku w Anglii, Paul Collingwood, dołączą do trenera tej zimy w krótkich ofertach doradczych.

< Jayawardene, który zdobył ponad 25 000 międzynarodowych występów w blasku 18-letniej kariery swojego kraju, będzie współpracował z batsmanami z Anglii na torze testowym swojej trasy, gdy spoglądają na warunki przędzenia na Emirates, a Collingwood wchodzi Dla białego "Krykiet, który po pracy z Szkocją odbył się podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2015." Nie mogę się doczekać, aby angażować się w Anglię ", powiedział Collingwood, który niedawno podpisał roczną umowę Durham. "Mamy bardzo ekscytującą grupę młodych piłkarzy i jestem zachwycony zaangażowaniem ich w rozwój jako zawodnicy międzynarodowi." "To dla mnie bardzo ekscytująca perspektywa.Mam nadzieję, że mogę przekazać trochę wiedzy i mądrości, którą zdobyłem jako gracz. Postaram się stworzyć środowisko, które pomogłoby graczom poznać własne gry, które z kolei pomogą im stać się lepszymi graczami ".

Rate this post