Anglia stoi przed ekscytującą przyszłość pod Eddie Jonesem i jego zespołem trenerów

Australijczyk słynie ze swojej uwagi kryminalistycznej i dlatego w tym znaczeniu trenuje Steve Borthwick z tego samego materiału. Zawsze uważam, że cechy, które sprawiły, że ktoś połyskiwał na boisku, sprawi, że będzie to świetny trener, ale jako piłkarz, który był poprzednio w Anglii, przeprowadził analizę lineout na nowy poziom. Nie był najbardziej mobilnym lub fizycznie narzucającym się naprzód, ale jego ostry umysł nigdy nie był wątpliwy i właśnie to Jones go wybrał.Z ręką prowadzącą od trenera Jestem naprawdę podekscytowany, aby obejrzeć jego postępy. Eddie Jones przywiązuje Dylana Hartleya z wariatka do nowych planów Anglii | Eddie Butler Czytaj więcej

Jak widać wyraźnie, jak dorobił się Paul Gustard z Saracensem na czele europejskiego rugby. To człowiek, który wie, czego potrzeba, aby grupa ocynkowana wokół obrony.Jego największym wyzwaniem będzie jednak zabranie graczy, którzy zostali wybrani ze względu na ich zdolność ataku, gracze, którzy w pierwszej kolejności nie mogą obstawiać obrony i dopasować je do swojego systemu.

Który ma zostać sfinalizowany, jest trenerem ataku, ale jeśli słychać to, co jest słuszne, a Alex King w Northampton jest ostatecznym wyborem Jonesa, to będzie sprytny. Król byłby przeciwwagą dla pozostałych dwóch uwagi na najmniejsze szczegóły.Król King zna Dylana Hartleya i Northampton’a, który jest znany jako “Northampton”, a jego twórczość jest bardziej otwarta na to, aby wejść i zdać opinię od innych, King byłby ważnym czynnikiem w zapobieganiu stresowi się środowiska i utrzymaniu grupy podróżującej razem.

Kolega i jeśli plotki są prawdziwe, zobaczymy największy wstrząs królewskiego panowania Jonesa: największego złego pantomimy gry, który staje się kapitanem jego kraju. Nikt nie chciał pogodzić się z głupotowymi działaniami Hartleya, które doprowadziły do ​​jego niedyskryminującego zapisu dyscyplinarnego, ale ważne jest, aby zachować pewne spojrzenie na to, czego potrzeba, aby grać na najwyższym poziomie.Jest to sport ekstremalny, a ci, którzy mają rację w szczycie, są często skradzionymi osobami.

Jeśli chcemy, aby drużyna z Anglii musiała zaakceptować, będzie miała szorstkość wokół krawędzi. Wyzwanie dla Jonesa i jego trenerów sprawi, że energia Hartleya będzie właściwie prowadzona, a jego utrzymanie – po prawej – po prawej stronie sędziów. Jim Mallinder w Northampton widział, jak Hartley jest warty, a ja się cieszę, że Jones zgadza się.

Oprócz kilku słów w uchu Jonesa o swoim klubie, Hartley, King miałby również szczęśliwe zadanie Z wykorzystaniem obfitości talentu Anglii w centrach.Koszule No12 i No13 nawiedziły Lancaster od momentu, w którym otworzył kilka tygodni nadzoru, że chce drugiego dystrybutora, aż skończy się w wyborze Sama Burgessa, aby stawić czoła Walii w Mistrzostwach Świata.

Lancaster wybrał 10 graczy, aby rozpocząć w centrum, w 15 kombinacjach, a wśród nich jest mnóstwo jakości. Jest to szczególnie ważne w nr 13, w którym jeden z graczy z roku 2015 w Jonathan Joseph walczy o swoją koszulę. Wasps ‘Elliot Daly jest w formie swojej kariery i jest autentycznym centrum z zewnątrz, z łatwym tempem na zewnątrz, zdolnością do wyeliminowania niedopasowania i, co najważniejsze, jest to jego różnica w porównaniu z Józefem, umiejętność odwrócenia Dwa na dwa na dwa na jednym.Z Manu Tuilagą powrót do Leicester i Ben Te’o z nadzieją na powrót do finału Premiership w przyszłym sezonie, proszę, niech będzie to rok, w którym będziemy mogli podziwiać ponowne granie w Anglii.

Henry Slade z Exeter Odzyskał z powodu złamania nogi w czasie letniej trasy po Australii, a jego umiejętności dały Jonesowi kolejną możliwość rozważyć jego pomocnik.Rob Baxter zajmuje się Slade i sprzęgło młodych piłkarzy z Exeter w Anglii, widząc, że drużyna staje się jednym z najlepszych Premiership, a on coraz bardziej wygląda jak następny trener reprezentacji Anglii.

Następcy Jonesa nie pochodzą Wśród trenerów Anglii, którzy są coachami jednostkowymi, którzy nie mają niezbędnych umiejętności i doświadczenia, aby przejąć główną rolę. Jeśli RFU chce uniknąć bałaganu, który zakończył się reżimu Lancastera, nie mogą poczekać do roku 2019 rzucić na kogoś, kto w tym czasie się powiedzie. Powinni rozpoznawać cechy Baxtera, porozmawiać z nim i zacząć planować, co uważa za niedociągnięcia na tym poziomie, więc może być gotowy, aby przejść do międzynarodowego coachingu.Talenty i intelekt jest tutaj w naszej grze i nadszedł czas, aby rozpoznać to i wykorzystać.

Rate this post