Arles-Avignon – Chateauroux 03.10

ligue 2 logoZarówno Arles-Avignon jak i Chateauroux znajdują się w strefie spadkowej i obie drużyny “jak tlenu” potrzebują punktów aby się z niej wydostać.  Oba zespoły wystartowały w tegorocznych rozgrywkach wręcz katastrofalnie i jak dotychczas obie maja dokładnie taki sam bilans meczowy. Obie wygrały tylko po jednym spotkaniu i w czterech zremisowały.  Chateauroux ma jedną z najgorszych linii defensywnych w całej Ligue 2, z drugiej jednak strony ich dzisiejsi przeciwnicy, a gospodarze meczu , także nie są w tym aspekcie o wiele lepsi. Arles-Avignon przegrało trzy ostatnie mecze i w dzisiejszym spotkaniu desperacko potrzebują trzech punktów. W składzie gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu nie wystąpią tacy zawodnicy jak Bonne , Hammar oraz Gigot , którzy sa kontuzjowani względnie zawieszeni za kartki.

Goście maja także ogromne problemy kadrowe w związku z kontuzjami i zawieszeniami. Środkowy pomocnik Sakhi jest zawieszony w związku z czerwoną kartka jaka otrzymał w poprzednim spotkaniu. Poza tym Garita , Darrieux , Omam Biyik , Tait , Millieras ,  Roudet , Kamara i Bonnart są także poza składem na dzisiejszy mecz.  A na dodatke zawieszony jest także trener drużyny Pascal Gastien , który mecz musi zobaczyć z trybun. Chateauroux nie wygrało żadnego z 11 ostatnich spotkań wyjazdowych.

Obie drużyny sa bardzo słabe , jednak mimo wszystko to gospodarze mają więcej sznas na zwycięstwo i kurs wystawiony przez Bet365 – 1,85 , jest jak najbardziej interesujący i godny uwagi.

Nasz typ: 1

najlepszy kurs: Bet365 – 1,85

dane ze strony: http://win-ro.com

 

 

Rate this post