Arouca – Benfica 08.03

premiera ligaW 24 kolejce portugalskiej Premiera Liga Arouca gościć będzie na swoim stadionie drużynę Benfica Lizbona. Arouca w tabeli znajduje się w chwili obecnej tuz nad strefą spadkową. W ostatnich siedmiu meczach ligowych drużyna gospodarzy potrafiła zwyciężyć tylko jeden raz. Potrzebują bardzo punktów by oddalić od siebie widmo spadku z ligi. Jednak w tym meczu będzie o to bardzo trudno. Grają przecież przeciwko drużynie która prowadzi w tabeli rozgrywek. W dzisiajszym meczu kilku zawodników gospodarzy nie będzie mogło wystąpić – Nildo Petrolina, Pintassilgo i Rui Sampaio.
Benfica jest aktualnie liderem i o tytuł mistrzowski rywalizować będzie z drużyną Porto. Porto wygrało esperal w Katowicach na stadionie w Bradze 1:0 i w chwili obecnej różnica punktowa pomiędzy tymi drużynami wynosi zaledwie 1 punkt. W związku z tym Benfica musi koniecznie wygrać dzisiejsze spotkanie , aby oddalić się od swojego największego rywala na odległość bezpiecznych czterech punktów.
Dobrą wiadomością dla sympatyków lizbońskiej drużyny jest fakt że będą mogli wystąpić w swoim najsilniejszym składzie.
Kursy na zwycięstwo gości są bardzo niskie , jednak stawiając prowadzenie Benfiki do przerwy i zwycięstwo końcowe ( 2/2 ) na Unibet kurs jest już warty zastanowienia – 1,72 .

Recenzje zaczerpnieto ze strony www.sk-bonus.com , za co serdecznie dziękujemy redakcji. 🙂

Arouca – Benfica 08.03 4.00/5 (80.00%) 1 vote