Bet365 broni późnego apelu o nadanie nazwy Republice Irlandii

Dla Republiki Irlandii kontrast jest żywy. Kiedy Giovanni Trapattoni zabrał naród do poprzednich Mistrzostw Europy w Polsce i na Ukrainie cztery lata temu, nazwał swoją 23-osobową drużynę ponad miesiąc przed meczem otwarcia. Trapattoni ogłosił nawet swoje początkowe XI dla tego meczu przeciwko Chorwacji siedem dni wcześniej i to się nie zmieniło. Wszystko wydawało się być osadzone w kamieniu.

Przed Euro 2016 we Francji jego następca, Martin O’Neill, zastosował inne podejście. Menedżer powiedział już, że poczeka do ostatniej chwili – po wtorkowej Bet365 nocy finałowej rozgrzewce przeciwko Białorusi w Cork – zanim poda swój skład i odda go do Uefa.Termin upływa o godzinie 23.00.

Znając O’Neill, wejdzie on o godzinie 22.59 – po wielu bolesnych zdarzeniach – i było tu wiele komentarzy na temat tego, jak połączenia internetowe lepiej radzą sobie z 7000 – stadion Turner’s Cross, w którym obiekty nie są znane ze swojej międzynarodowej jakości.

Oczekuje się, że O’Neill utworzy ostatnie trzy miejsca w swoim składzie z ośmiu pełnych nadziei i zamierza przekazać złe wieści rozczarowani bezpośrednimi Bet365 rozmowami po meczu na Białorusi, choć znalezienie cichego zakątka na Turner’s Cross może być wyzwaniem. Menedżer będzie musiał podjąć decyzje przed konferencją prasową po meczu, a jeśli gra zakończy się około godziny 21:40, łatwo jest przewidzieć gorączkową godzinę lub więcej, wraz z możliwością chaosu.Co się dzieje, gdy są jakieś kontuzje?

Irlandia gra w Holandii w Dublinie w piątek wieczorem, a na konferencji prasowej przed meczem był zabawny moment, kiedy John O’Shea został poproszony o porównanie metody O’Neilla z z Trapattoni. Czy było lepiej, gorzej czy po prostu inaczej? O’Neill siedział obok Bet365 obrońcy. “Po prostu inny” mruknął O’Neill pod nosem, ale do mikrofonu.

“Jest po prostu inaczej,” powiedziała O’Shea. “Kiedy pojawiają się dwie gry, menedżer chce dać chłopcu szansę. Zawsze tak było, gdy menedżer miał okazję zobaczyć młodszych graczy lub chłopców, którzy wracają po kontuzji lub czymkolwiek innym, że ta możliwość została wykorzystana.Jest to przypadek, w którym wszyscy mają równą szansę. ”

Późnym dniem jest podejmowanie decyzji związanych z końcowym Bet365 składem drużyny, ale należy powiedzieć, że 90 procent tego będzie być osiadłymi – i tymi wybranymi, opowiedziawszy, prywatnie – w sobotę.

Liderem są pomocnicy Harry Arter, Stephen Quinn, David Meyler, Darron Gibson i Eunan O’Kane oraz strajkujący Kevin Doyle, Daryl Murphy i David McGoldrick. Nie jest jasne, czy O’Neill zabierze czterech czy pięciu napastników; Pewniki w tym dziale to Shane Long, Jon Walters i kapitan, Robbie Keane.

Doyle zagra dla Colorado Rapids w swoim meczu z Philadelphia Union w Bet365 sobotę, a następnie poleci do Irlandii, aby zagrać w Białoruś.To może być dla niego długa droga, by usłyszeć, że nie jest w składzie finałów, ale O’Neill najeżył się na ten pomysł.

“Gdybym został zapytany lata temu, kiedy byłem Gracz z Irlandii Północnej, że miałem szansę podróżować na drugą stronę świata, aby zagrać w grę, nie sądzę, żebym miał z tym problem – powiedział O’Neill. “Ludzie pytali mnie także, co zrobimy, jeśli młodzi zawodnicy będą znudzeni na finałach. Byłbym bardzo, bardzo im przykro – grali w konkursie, który pojawia się co cztery lata i nie zawsze przychodzi im na spotkanie co cztery lata. Mogą się nudzić w następnym miesiącu. ”

O’Neill mówił o tym, jak należy zachęcać tych, którzy wciąż walczą o selekcję, że drzwi są dla nich otwarte, a wrażenie, że jest menedżerem, który chciał zbudować w ostatnim tempie.Irlandia przeżywa jedną porażkę w 12 meczach.

“Rozpęd zdecydowanie się rozwija”, powiedział O’Shea, jeden z ocalałych z Euro 2012, kiedy Irlandia przegrała wszystkie trzy mecze grupowe. “Atmosfera i entuzjazm grupy są coraz silniejsze podczas tej kampanii. Jest to coś bardzo podobnego [do czterech lat temu], ale prawdopodobnie również wzrosło. To inny skład, inne kierownictwo i jest w nim wiele różnych elementów, które sprawiają, że wierzę, że to będzie zupełnie coś innego. “

Rate this post