Bet365 gotów podjąć ryzyko w stosunku do Daniela Sturridge’a w składzie Euro 2016

Roy Hodgson przyznał, że byłoby to możliwe, gdyby Daniel Sturridge zaliczył ostatnie 23 miejsce w Mistrzostwach Europy, ale menedżer reprezentacji Anglii wydaje się być gotów podjąć to ryzyko.

Hodgson jest gotów dać Sturridge’owi z powodu wątpliwości, powiedział Fabianowi Delphowi, jest praktycznie pewne, że nie będzie miejsca dla pomocnika w jego ostatnim składzie po tym, jak zawodnik Manchesteru City doznał kontuzji pachwiny.

Sturridge nie był w stanie wyszkolić dołączenie do Anglii z powodu problemu łydki, czyszczenie drogi dla Marcusa Rashforda, aby zadebiutować w Anglii w meczu z Australią w Sunderland w piątek wieczorem, z Jamie Vardy tymczasowo nieobecnym i Harry Kane odpoczął.

Jednak Hodgson będzie pozostawić decyzję o miejscu napastnika Liverpoolu na swojej grupie podróżniczej dla Francji do ostatniej chwili przed wtorkowym północnym terminem i zaznaczy, że go zabierze.

“Nie mogę zaprzeczyć, że zabieramy gracza z naprawdę niefortunny Bet365 rekord obrażeń, ale Dan iel bardzo ciężko pracował, by wrócić – powiedział. “Niestety, teraz podniósł tę łydkę; ocenimy to jutro.Zasadniczo to miał, odkąd dołączył do nas i do tej pory nie był w stanie z nami trenować. Jeśli Sturridge jest sprawny, gra, ale w tej chwili wygląda na to, że Rashford startuje przeciwko Australii.

“Mam nadzieję, że dostanę to, co widziałem od niego grającego dla Manchesteru United. Marcus Rashford gra pewnie w swoich umiejętnościach, ma cechy takie jak szybkość i bezpośredniość, które doceniam i umiejętność obrony. Jestem bardzo podekscytowany tym, jak to wygląda na scenie międzynarodowej. Jestem pewien, że będzie w stanie sobie z tym Bet365 poradzić. Jeśli utrzyma stopy na ziemi, to na pewno mamy bardzo dużego gracza. ”

Hodgson ma nadzieję, że Sturridge będzie mógł zagrać w meczu z Wembley na następny czwartek przeciwko Portugalii.

p>

Delph stał się pierwszym graczem Anglii, który spadł z planów Hodgsona.Został pozostawiony w Manchesterze, podczas gdy Anglia podróżował do bazy Bet365 noclegowej w Gateshead w piątek.

Podczas gdy Hodgson powiedział, że pomocnik “zrozumiał” sytuację, chce uniknąć “trudnych rozmów” z tymi graczami, których musi wykluczyć przed podjęciem decyzji o 23, kto przekroczy kanał. “Chcę, aby mój proszek był suchy”, powiedział.

Sunderland jest szansą dla “dwóch lub trzech” kandydatów z frakcji na przesłuchanie do miejsc w ostatnim składzie, podczas gdy inni są wypoczęci.Fraser Forster, z pewnością podróżujący jako zastępca Joe Harta, zacznie strzelać gola, a Wayne Rooney – który nie ma obaw o wykluczenie – rozpocznie grę na ławce z planem, w którym ma się pojawić w drugiej połowie.

Główny obrońca, Gary Cahill, zupełnie odpada, gdy odpoczywa po Bet365 zastrzyku mającym na celu usunięcie drobnych urazów stawu biodrowego, ale Andros Townsend z Newcastle United może pojawić się na skrzydle.

Hodgson powiedział, że remis w Newcastle Mistrzostwa nie powinny wpływać na przyszłe międzynarodowe szanse Townsenda – “Nie jesteśmy aż tak drakońscy” – powiedział trener Anglii – i powiedział, że wolałby, aby taki “talent” grał regularnie dla Rafy Beniteza, niż marnował się w rezerwach Tottenhamu.

< p> Podczas gdy Jordan Henderson – kolejny, który musi udowodnić swoją przydatność – wydaje się być przeznaczony na znaczącą rolę na Wearside, obecny lokalny bohater, Jermain Defoe nie zrobił nawet długiej listy Anglii i jest teraz na niechcianym święcie.

< p> “Defoe poszło t.” o Kanada [do MLS Toronto, przed dołączeniem do Sunderlandu] – powiedział Hodgson z naciskiem. “Nie mówię przez chwilę, że nie ma zdolności, ale mamy inne jaja w koszyku i nie chcemy łamać żadnego z tych jaj.Naprawdę szukamy graczy, którzy są bardziej pokrewni do Vardy’ego, Rooneya, Sturridge’a, a nie do gracza, który nazwał się lisem w finiszerze. “Martin O’Neill broni późnego powołania na nadanie Republice Irlandii drużyny Read więcej

Rate this post