Bet365 – pażdziernikowe promocje

bet365 sportsJak zwykle bardzo bogatą ofertę dla swoich użytkowników przygotował bukmacher Bet365. Jednak co dokładnie i jakie dodatkowe bonusy czekają na nas w październiku?

W tym miesiącu odbędzie się bardzo dużo ciekawych wydarzeń piłkarskich. Rozegrane zostaną kolejne mecze kwalifikacji piłkarskich do Euro2016 a także kolejne mecze Ligi Mistrzów. Na te wszystkie mecze Bet 365 przygotował specjalna ofertę zakładów , niedostępnych u innych bukmacherów a także na każdego gracza oczekują wspaniałe bonusy. Oprócz tradycyjnego bonusu powitalnego, w trakcie tych rozgrywek możemy skorzystać z dodatkowych ofert bonusowych takich jak : 100% bonusu piłkarskiego , bonusu dla meczy zakończonych wynikiem bezbramkowym.  Dokładne warunki oraz wykaz promocji dostępnych w tych meczach można znaleźć – tutaj.

Oprócz rozgrywek piłkarskich czeka nas jeden z największych turnieji tenisowych Shanghai Masters. Najlepszą opcją obstawiania jest w tym wypadku opcja “live” . Wszystkie mecze można zobaczyć na żywo tylko w Bet365. Można więc obstawiać zwycięzce kolejnego punktu, gema, seta. taka oferta dostępna jest jedynie za pośrednictwem Bet365.

Do tego dochodzi jeszcze fantastyczny bonus kasyna. W trakcie trwania Ligi Mistrzów można otrzymać bonus aż do wysokości 1500 PLN. Wystarczy depozyt w wysokości 125 PLN lub wyższy dokonany w środę 22 października aby zdobyć ten nadzwyczajny bonus .

Dochodzi do tego jeszcze szansa na dodatkowe bonusy w “slotach” oraz w “grach”. Tam także wartość bonusów to ponad 500 PLN.

Warto więc skorzystać z tych wszystkich ofert i skorzystać z nich po uprzednim zainkasowaniu bonusu powitalnego w wysokości 200 PLN.

 

Rate this post