Bet365

Bet365-sportBet365 to jeden z największych i najlepszy bukmacher w sieci. Bukmacher ten ma swoją siedzibę na Wyspach Brytyjskich i zatrudnia ponad tysiąc osób. Tak w Polsce , jak i na całym świecie jest najbardziej rozpoznawalną marką wśród bukmacherów internetowych . W ofercie Bet365 mamy oprócz zakładów bukmacherskich także kasyno, gry oraz jeden z najlepszych pokojów” do gry w pokera. Zdecydowanie największą zaletą jest najlepszy wśród wszystkich bukmacherów panel do zawierania zakładów “live” oraz barzo wiele dodatkowych promocji , Bet365 bonusów oraz dodatkowych gratyfikacji jako bonusy lojalnościowe. Każde spotkanie zawiera bardzo dużo różnego rodzaju zakładów . Tak bogatej oferty nie znajdziemy u żadnego innego bukmachera.

Także oferta bonusów jakie ma do zaoferowania Bet 365 należy do najciekawszych. Rejestrując się w Bet365  i dokonując pierwszy depozyt przysługuje najlepszy bonus powitalny w wysokości 100%  kwoty depozytu, aż do wysokości 200 PLN.  Podobnie wysokie najlepsze promocje przysługują każdemu nowemu graczowi zarówno w kasynie  jak i zaczynając granie w pokera na platformie Bet365.com . Wszystkie bonusy są całkowicie niezależne od siebie , tak więc w sumie “dodatkowych środkow”  można uzbierać bardzo pokaźną kwotę. Wszystkie bonusy są przyznawane automatycznie po dokonaniu pierwszych depozytów do danej platformy. Naprawdę warto skorzystać z tych wszystkich darmowych pieniędzy. Umiejętnie nimi gospodarując , można naprawdę sporo wygrać.

bet365 studioOczywiście aby móc ubiegać się o poszczególne bonusy konieczne jest pierwsze zdeponowanie pieniędzy.  Możemy skorzystać z kart kredytowych, portfeli internatowych, natychmiastowych przelewów oraz z tradycyjnych przelewów bankowych. Dzięki temu każdy użytkownik Bet365 znajdzie z pewnością wygodny dla siebie sposób na dokonywanie depozytów oraz realizowanie wypłat. Zarówno od wpłat , jak i od wypłat nie jest pobierana jakakolwiek prowizja.

 

Bet 365 – możliwosci deponowania
sposób wpłaty opłata termin realizacji minimalna wpłata
bet-at-home-skrill bez opłat natychmiast 25 PLN
bet-at-home-neteller bez opłat natychmiast 50 PLN
bet-at-home-visa bez oplat natychmiast 25 PLN
bet-at-home-banktransfer bez opłat 1-3 robocze dni 500 PLN

 

Cóż można powiedzieć więcej o Bet365. Musisz sam spróbować i ocenić. Jesteśmy jednak całkowicie pewni że ten bukmacher pozostanie Twoim najlepszym bukmacherem i życzymy Tobie samych wysokich wygranych.

 

 

 

 

 

 

 

Bet365 4.00/5 (80.00%) 6 votes