Bohemians – Pilzno 5: 2, po porażce lider zawęził się do siedmiu punktów

Plzen otrzymała w ciągu ostatnich dwudziestu dwóch rundach dziesięciu goli dla Czechów jeszcze zrealizowane pięciokrotnie. Strona główna

Podobnie jak dwa lata temu w pobliżu Eden, gdzie przybył jako pewność mistrza ostatnim meczu sezonu i przegrane 0: 5 Przywództwo dało graczom grzywny, co będzie teraz?

„Nie ważne co, to stracił dla mnie pozostaje kandydatem do tytułu numer jeden”, powiedział trener Hasek Bohemians. Opinia przeciwnika Vrba, trener Pilzna? „Zobaczymy po trzydziestym rundzie”, powiedział.

Już w tydzień po Pilzno dohrávce wiązanej bez goli w Ostrawie i po raz piąty w sześciu meczach na wiosnę utraconych punktów wodzów kabiny wyraził niezadowolenie.Ale gracze, sądząc po grze przedstawionej na Ďolíček zdecydowanie obudzić. Start

To nie był występ godny zespołu, który powinien grać w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. To był wstyd.

dominującym čtrnáctibodový ołów którzy Plzeňští wybudowany jesienią, wiosna to trzecia porażka na siedem okrążeń przed końcem połowy. Dla dodatkowego tygodnia Viktoria odgrywa w domu przeciwko Sparcie i wciąż czeka zbyt pojedynku na drugim skoku Slavia.

Nie trzeba będzie przedstawić zupełnie inna niż w niedzielę Bohemians.Które kicze zostały pokazane przez jej obrońców, szczególnie w pierwszej połowie, były niewiarygodne.

A kiedy było entuzjastyczne i nieustraszone wykonanie domu, to było to debakl.

Pierwszy gol po 10 minutach dał Šmíd, który zmierzał prosto w centrum Haška. Jeden z wielu błędów podczas wizyty biegacza został wkrótce ukarany przez Reitera, który błysnął z powrotem i z fortuną, kiedy po raz drugi zdobył piłkę za bramkarzem Hruški.

Zdobył trzecią bramkę po kolejnym trenerze, tym razem bronionym przez Hájka. W swojej własnej strefie karnej przegrał balon, a Tetteh, która z nim walczyła, zaoferowała Mashce łatwy cel.

Rozpoczął szaloną czterominutową grę, w której strzelono jeszcze trzy gole.Nagłówek do własnej bramki po raz pierwszy rozwiązany wynik kotów, ale z drugiej strony wtedy strzelił dwa Masek – 4: 1 Zamknij się z siecią osiągnął Bartek header pod poprzeczką Home

Plzen Kopic będąc w posiadaniu po szybkim działaniu i przejść od Hrošovského może zostać zmniejszona do 2: 4., Ale wrażenie z gry pierwsza tabela zespół nie poprawić.

Goście kupują błędy, głupie niedokładności. A trener Vrba patrzył na boczną linię. Czasami gracze na displeased krzyczeli, czasami wolisz siedzieć na ławce.

„Wydajność szczególnie w pierwszej połowie, nie mogę wyjaśnić. To był kryzys, nasza defensywa była na poziomie regionalnych rządów “- powiedział Vrba.

Pierwszy przemian przed przerwą, kiedy wyciągnął Cermak i umieścić Bakos. Pilzno nie pomógł.W drugiej połowie, gdy aktywnie weszła, ale po dalszej wahania w defensywie zrealizowane po raz piąty. Piękne pół Wolej kątem ukoronował swoją doskonałą wydajność atakującego Tetteh. Start

Pięć bramek w jednym meczu piłkarze Bohemians w osobnej lidze Czeskiej na podwórku do tej pory tylko raz. W listopadzie 1994 roku, a także pokonał 5: 2 Benesov, ale w tej chwili Pilzno głowy nie można porównywać

„Byliśmy niezwykle skuteczne,” pochwalił trener Hasek.. “Cieszymy się, że udało nam się ostatecznie pokonać drużynę z napiwku. To wielki sukces. “

Rate this post