Bolton wyrówna do końca meczu, aby zabezpieczyć remis z Nottingham Forest

To naprawdę rzadki dzień, gdy dobry korektor czasu, który zabierze twoją drużynę z dna Mistrzostw, nie przyniesie nawet nawet uśmiechu, ale to wskazuje na to, gdzie Neil Lennon i jego zespół Bolton Wanderers w tej chwili.

Zwykły sposób sprawuje, że menedżer jest zachwycony, że jego strona uratowała coś, ale Bolton nie zdołał wygrywać meczów, na które byli pod wrażeniem, był wczesnym tematem w tym sezonie.W przededniu agresywnego lasu w Nottingham byli wygodnie na wyjeździe, ale zdawali się być trzecim z rzędu liderem pokonanym Davidem Vaughanem, ale po dziewięciu minutach znalazł kierownika Lasu, Dougie Freedman, na skraju bardzo szczęśliwy powrót do klubu, który wyruszył 10 miesięcy temu.

Nawet najbardziej wymagający fani Forest przyznał, że wszystkie trzy punkty byłyby bardziej niż na to zasługiwały, ale nie dał się zwyciężyć, gdy Stephen Dobbie uderzył w 93. – nieudacznik strzału z poza pola obok Dorus de Vries. Jednak cel, Bolton pierwszy w lidze w siedmiu meczach z kwietnia, sprawił, że Lennon miał nadzieję, a nie szczęśliwy. “Powinniśmy wygrać”, powiedział. “Pokazaliśmy wiele charakteru i dostaliśmy to, na co zasłużyliśmy.Jeśli nie zdobędziesz goli, to zdobędzie umysł i zdobędzie umysły strajkujących. Może to ssać energię z zespołu podczas tworzenia szans, ale cele nie nadchodzą. Psychologicznie to ogromny podnośnik. Zrobiliśmy więcej niż wystarczająco, aby wygrać mecz i to była historia naszego sezonu do tej pory. Z pewnością nie wyglądamy jak drużyna z dołu w tabeli. “

To była nierówna gra. Pierwsza połowa była ponura, ale po przerwie mecz rozbłysnął na kolor.Najlepsza okazja dla Boltona, aby zakończyć swoją bezlitosną smugę, pojawił się wkrótce po ponownym uruchomieniu, gdy sędzia Carl Boyeson uznał, że Matt Mills zagłuszył Zach Clough w polu karnym, ale Gary Madine zawiódł – i nie trafił źle – od miejsca karnego, wysyłając wysiłek De Vriesowi na idealną wysokość, aby bramkarz się zatrzymał.

Poczucie frustracji spowodowane błędem Madine rozeszło się po trybunach i po stronie Bolton, gdy ich poszukiwanie bramki stało się szalone. Clough przegapił piękną okazję z 12 metrów, a Dorian Dervite zrobił to samo 20 sekund później, z szerokim niedowierzaniem.Forest z drugiej strony trzymał się za życie i próbował przeciwstawić się Michaiła Antonio i Tylerowi Walkerowi, ale ich sztuka w ogóle zawierała więcej potu niż blasku, aż Vaughan odwróci to wszystko na głowie.

Po wyjściu z ławki na Kyle’a Ebecilio z 16 minutami Vaughan przybył znikąd, by rozbić Ben Amosa i podkreślić Bolton, że jeśli nie postawisz piłki w siatce, twoja opozycja może się zdarzyć.

Las miał szczęście być z przodu, ale nie mógł trwać długo. Wreszcie, Bolton znalazł wolę i tak, jak Dobbie nie znalazł się w niczym poza tym, aby stracić z dystansu 20 metrów i być może, zapłonął sezon Boltona.Punkt jest coś do pracy; Bolton strzela do pracy. “Oczywiście jesteśmy rozczarowani późnym korektorem, ale ogólnie to było dobre osiągi”, powiedział Freedman. “To był właściwy wynik. Nie mam żadnych skarg “.

Rate this post