Bośnia-Hercegowina – Belgia 13.10

euro 2016W trzeciej kolejce eliminacji do Euro 2016 Bośnia-Hercegowina będzie gościć zespól Belgii. Po dwóch pierwszych kolejkach gospodarze nie mają nadal na swoim koncie zwycięstwa. W pierwszej kolejce zaledwie zremisowali z drużyną Walii a w drugiej, cztery dni temu, niespodziewanie przegrali na własnym boisku z zespołem Cypru 1:2. W obu spotkaniach Bośniacy zdecydowanie dominowali na boisku , jednak ich przewaga nie przyniosła jakichkolwiek efektów. Cypryjczycy strzelili swoje bramki z kontrataków, Pjanic miał szansę strzelić gola z karnego w 89 minucie – jednak spudłował. W związku z tymi faktami sa teraz w bardzo niewygodnej sytuacji i nie mogą sobie pozwolić na kolejna stratę punktów. Jednak w meczu z Belgia nie będzie łatwo o zwycięstwo.

Belgowie pokonali przed czterema dniami Andorę 6:0 i są bardzo pewni siebie. Na dodatek graja bardzo dobrze na wyjazdach. W ostatnich dziesięciu spotkaniach wyjazdowych aż ośmiokrotnie zwyciężali a w dziewięciu spotkaniach strzelali gola.

Pomimo ostatniej porażki Bośniacy graja bardzo dobrze przed własna publicznością . Byli jedna z najlepszych drużyn podczas ostatnich eliminacji do Mistrzostw Świata.

Belgowie są faworytem tego meczu w oczach bukmacherów, jednak według mnie takim typowo “papierowym” .  Nie można jednak nie doceniać Bośniaków. Myślę że najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na to że obie drużyny strzelą gola.

Typ: obie drużyny strzelą gola

najlepszy kurs: 1,85 – Winmasters

 

Rate this post