Brno może dalej przechwalać się obroną dzięki Tepliciom

Strzelasz lub przesyłasz? Lukáš Zoubele postanowił wziąć odpowiedzialność za siebie w sytuacji dwóch do jednego. “Gdybym tego nie zrobił, spodobałbym się temu drugiemu” – powiedział pomocnik pancerza klubu na stronie klubu.

Strzał Zoubele po godzinie gry został wypełniony kijem, a piłkarze z Brna przynieśli niespodziewane zwycięstwo 1: 0 z Teplic. “Wszyscy krzyczymy w kabinie i jesteśmy szczęśliwi”, powiedział Zoubele.

Zbrojovka kontynuuje swój wiosenny paradoks. Podczas gdy w ciągu ostatnich miesięcy płaciła za zespół, który może pokazywać tylko w domu, teraz jest odwrotnie. Nie zdobył dwóch bramek na swoim stadionie, ale wygrał w Czeskich Budziejowicach i Teplicach.Powodem nie jest trudne do wykrycia. Gdy atakuje obywateli Brna jest nadal problemem w działania obronne obfitują na pewno

„Nie ma odpowiednika na wiosnę nie dostaliśmy gola z gry tylko z standardek”, mówi trener Wacław Kotal. „Nasza obrona nie jest złą fazę, teraz musimy pracować na skuteczność w ataku.”

Teplice wiosną zdobi doskonałą formą, ale tym razem uderzenie. Goście ostrożnie zamknęli przestrzeń wokół szesnastki i czekali. „Teplice nam we wprowadzeniu pod ciśnieniem, byli pewni, na spotkaniu, ale nie sama szansa na naszej obrony nie udało się rozwinąć.Około połowa powiedzieliśmy, że powinniśmy zwiększyć aktywność w ataku i to się opłaciło „, rozkoszując Kotal.

Jego cała wskazano, że mogę poradzić sobie bez swojego kapitana, mózgu i hecíře Pavel Zavadil któremu wirus powrócił i zaginął na boisku. “To zawsze duża strata, Paul może utrzymać piłkę i uspokoić grę. Teraz mamy do czynienia z nim lepiej niż przed Dukli, ale w końcu zabrakło nam moc teraz, i to, gdzie brakowało nam dużo „opowiadał Zoubele którzy lider Brno ale również zablokowany.Po ponad roku promarodil kolano Zbrojovka przyniósł powitalny obraźliwych Drajv.

Sukces pomoc sobotnim jako substytut i napastnik Miroslav Markovic, którego przywództwo było ostro krytykowane. “To była trochę psychologia” – powiedział Kotal. “Miałem z nim dłuższy wywiad i uważam, że jasno ustaliliśmy nasze zasady.” Teraz czas na zabranie Zbrojovki do domu. Inna szansa będzie w niedzielę przeciwko Slavii.

Rate this post