Bust in the Highlands: derby trwały mniej niż cztery minuty, bitwa została przerwana

„Stało się to po niezrozumiałego zachowania poszczególnych przedstawicieli gospodarzy, który groził nasze bezpieczeństwo. Nasz zawodnik był najpierw brutalnie zaatakowany kapitan domu na lodzie, a potem jeszcze jeden z trenerów na ławce, „opisał atak na Michaela Dolinského gra zespół světelského trener Jakub Kořínek.

Nerwy na wodzy nie posiadają kapitan zespołu Ledeč Marián Havel i jego Ojciec Milan, który pracuje częściowo jako funkcjonariusz, asystent i doradca w szkoleniu. Jedyny Havel, który według protokołu z sędziów nie biorących udział w walkach, był Mariánův starszy brat Łukasz, dla którego była to premiera w Ledečská Jersey.

„Wiedzieliśmy, że coś takiego może się zdarzyć.Może Lukáš jest świetnym hokeistą, ale oni też są bardzo ekscytujący. A kiedy ktoś zdecyduje, wtedy będzie mógł robić rzeczy, które nie należą absolutnie do hokeja. To był zdecydowanie najgorszy atak Havel zwłaszcza starsi, „powiedział klub wiceprzewodniczący světelského Jan Krajicek, który ma jednak żadnych informacji o incydencie jedynie pośredniczy przez zawodników, trenerów i kibiców.

Jednak świadkowie mówią w tym samym duchu. “Widziałem to wszystko. Michał potraktowano, siedział na skraju ławki zastępczego i gospodarstwa domowego trener podbiegła do niego i zaczął krzyczeć coś takiego pierwszy sprowokowany i teraz płaczą.Na to powiedział Michael odejść, a on dał mu pięścią „, opisał zdarzenie zastępczego bramkarza Svetla nad Sazavou George Zvolánek.

W tym momencie następuje walki, który ostatecznie przeniosły się na widowni. Tam jednak musieli najpierw zaatakować gospodarzy. “Jeden lekki wachlarz przeleciał nad naszą miską z butelką, którą chciał rzucić na lód. Ale siedząc na widowni naszego siedemnaście letniego bramkarza, który kazał mu go dać, a on rozerwał brwi.I to był główny powód do zatrzymania meczu, a nie pęknięcia na lodzie lub na ławce, „że szef klubu Ledeč Jan Malik.

Ponadto, ponieważ myślał, że mecz nie zakończy się walkowerem, ale określając nowy termin meczu . “To byłoby uczciwe”, powiedział. „Jeśli chodzi o kary dyscyplinarne dla naszych graczy, którzy dostali karę w grze, i urzędników tam widać, co się wydarzy.może to być trudne do oszacowania, “wzruszając

Obydwa kompleksy udało dopasować cały

Sport komitet techniczny hokej regionalne Stowarzyszenie regionie Pardubice, pod którym mieści się konkurs, w każdym razie była kwestia contumacy innego zdania. „STK mecz zkontumovala 0: 5 na korzyść HC Světlá i przyznano mu trzy punkty,” czytać oficjalny raport po czwartkowym spotkaniu

A co kara aktorzy atakowany.? “To zostanie rozwiązane w przyszłym tygodniu. Ale do tej pory nie mogę powiedzieć, że dzień, „wysłał członka komisji dyscyplinarnej Josef Malek.

Tymczasem obie drużyny udało się zagrać nawet jednego pełnego grę.Světlá środę w domu pokonany CzeskaPoprzez Třebovou 4: 3 po rzutach karnych i stracił na lodzie Ledeč Chocně 4: 7 Według oficjalnej strony internetowej klubu, jednak ten mecz zostawiła tylko jedenastu zawodników i trenerów bez zwykłych członków ławy.

A dzień wcześniej, również usiadł na komitet wykonawczy klubu, że cały incydent z okrążeniu omawiane. “Do tej pory nie powiem, co uzgodniliśmy. Poczekamy do określania poziomu kary, ponieważ może to mieć wpływ na to, co się wokół ciebie, „Malik wysłał wiadomość.

Według MF DNES rzekomo resztę zespołu Ledeč oprzeć i żądać odejście trzech Havlu klubu.Reakcja redaktorów nie powiodła się pomimo wielokrotnych prób dowiedzenia się.

Rate this post