Città di Palermo – Udinese Calcio

bet365 slovakia sportsZáchranársky duel – nič iné nás na Sicílii nečaká. Nie snáď preto, že by tam bolo životu nebezpečné, ale predovšetkým kvôli ligovému umiestnenie oboch štvrtkových rivalov. Domáce Palermo naposledy dostalo štyri góly, Zebry sa naopak zlepšujú a ich forma ide hore.

Palermo si začína vážne zahrávať. Jeho forma ide od desiatich k piatim, Bet365 – sk-bonus.com/bet365 –  tréner De Zerbi nie je spokojný s tímom a predovšetkým obrana Palerma kopí chybu za chybou. V dvoch posledných dueloch dostalo Palermo osem gólov, čo skrátka nie je náhoda. Po Turíne si na ňom zmlsli tiež AS Rím, ktoré cez víkend v nedeľu večer malo dôvod oslavovať. Pod jednoznačnú výhru 4: 1 sa v Večnom meste podpísali Salah, Džeko, Paredes a El Shaarawy.

Po deviatich odohraných kolách má Palermo na svojom konte len šesť bodov, čo stačí na predposlednej priečku. A z klubu, ktorý v posledných rokoch Bet365 zarába majland na hviezdnych útočníkoch, sa stáva bojovník o prežitie medzi elitou, ktorý postráda financie, kvalitné hráča aj rešpekt ostatných súperov. Pre duel s Udinese bude postrádať oveľa viac, pretože mimo hry sú hráči ako Trajkovski, Gonzalez, Bentivegna, Balogh alebo Andelković.

Palermu môže urobiť radosť snáď len to, že práve s Udinese hrať celkom vie. Prehralo s ním Bet365 naposledy pred viac ako troma rokmi a pokiaľ bude mať trochu šťastia, môže sa to podariť znova. Ani Udinese totiž rozhodne nie je symbolom sily a stálosti. Jeden dobrý výkon tím trénera Luigiho Delneriho strieda s naivnými výkony v obrane a ani on nemá kompletnú zostavu. Do hry nezasiahnu napríklad Armer, Evandro alebo Kone.

V minulom kole už kôra trénera Delneriho začala reagovať, keď po porážke od Juventusu Zebry vyhrali nad Delfíny z Pescary. Pescara sa síce snažila, ale Udinese bolo Bet365 skrátka lepšie a bralo tri body. Pomohol mu k tomu stavkove bonusy od Energybet strelec Cyril Théréau, ktorý si pripísal dva góly. Udinese ale nesmie zaspať na vavrínoch a stredopoliar Badu to vie: “Mohli by sme Palermo ľahko podceniť, ale to nesmieme. Vieme, že sa na jeho ihrisku odohrávajú ťažké boje a miestne fandovia nám budú poriadne znepríjemňovať život,” varuje Badu.

Rate this post