Dlaczego Floryda, gdzie spodziewać? Zdolny menedżer i niestrudzonym Jagr

Czego oczekuje się przed sezonem z Florydy? Bitwa fazie playoff do ostatniej chwili. Co na pewno nie spodziewaliśmy? Na początku stycznia Panthers drugim najlepszym zespołem w Konferencji Wschodniej NHL. Wydaje się, że magia General Manager Dale Tallon zacznie w pełni funkcjonować. Młodzi już dojrzały, starcy obrócić wszystko nadzorować i pomóc zespołowi zdobyć szacunek. Więc Ligo uważać Jagr, Luongo, Barkow i wsp. Są tutaj!
reklama

Gdy w czerwcu Chicago świętował Puchar Stanleya, mógł Tallon zadowolony uśmiech. Dla Blackhawks pracował od roku 1998. W latach 2005-2010 był dyrektorem generalnym, że sporządzone Patrick Kane i Jonathan Toews, że podpisał Marian Hossa. Chicago zdobył Puchar Stanleya w 2010 roku, a następnie wyjechał do nowej układanki na Florydę.

W pierwszych rundach na przestrzeni lat sporządzonych Barkow, Bjugstada, Huberdeaua, Ekblada lub Gudbranson. Krótko mówiąc, cała oś dzisiejszego młodego zespołu. Zespół stopniowo dodając weteranów takich jak Jaromir Jagr, Roberto Luongo, Jussi Jokinen, Willie Mitchell i Brian Campbell i wreszcie wszystko zaczyna działać zgodnie z oczekiwaniami. Choć może trochę dziwić.

W tym roku nie powinno być przełomem dla Panthers. Jeszcze na początku stycznia przed Detroit, Pittsburghu, Montrealu, Chicago i wielu innych. 50 punktów z 39 gier jest na tyle o piąte miejsce w lidze. Rok temu o tej porze Floryda miał na swoim koncie 42 punktów, co jest o osiem mniej niż teraz. A na wiosnę, a następnie zespół brakowało siedem punktów do pozycji zagwarantowania playoff …

Floryda wiele korzyści z neunavitelného Jagr. Zbiera punkty i młodzieży uczyć się od niego. Dzień, aby zobaczyć jak to działa legendę i co jest potrzebne, aby zapewnić, że hokej może regularnie działać w najlepszym konkursie świata. Czeski hokeista prowadzi z 28 punktów, podczas gdy klub punktacji, ale Pantery używane raczej szerokie spektrum jakości graczy.

Rate this post