Dlatego nazwa Ibrahimovic w zasadzie nie powinna brzmieć

A jeśli chodzi o mistrzostwa, możesz zadać pytanie: czy te drużyny będą mistrzami bez Zlatana? A “Ajax”, “Juventus” i “Inter” oraz “Barcelona” i PSG były niekwestionowanym faworytem mistrzostw. W rzeczywistości, poza tym w Mediolanie, był on w stanie poprowadzić drużynę do zwycięstwa, które przed rozpoczęciem sezonu zostało zacytowane na poziomie “jednego z rywali”. Można dodać, że w drużynie narodowej na końcowych etapach nie błyszczał w zdecydowanych meczach “gardłowych” – poza tym, że cel przeciwko Włochom na Euro 2004 miał pewne znaczenie, pozwalając Szwedom na remis z Danami w ostatniej rundzie fazy grupowej. .

Cholera, ale nawet w Lidze Europy, korzyść Ibrahimovicia w playoffach została zredukowana do hat-tricka w pierwszym meczu z Saint-Etienne. Następne były bezbramkowe pojedynki z tym samym Francuzem, “Rostowem” i “Anderlechtem” – i kontuzją, dzięki której decydujące pojedynki “United” grały (i wygrywały) bez Szweda. Z drugiej jednak strony zrobił spektakularne zdjęcia po wygraniu finału w Ajaksie, przynajmniej niektóre korzyści. Ironia losu i tylko.

I tak, strzelanie “Saint-Etienne” i zespołu Anglii w pociągach towarowych jest oczywiście fajne, prawie tak samo, jak znokautowanie Juventusu z ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Prawie. Aby zrozumieć: Ronaldo gola przeciwko “Old Lady” był jego 59 w playoffs w Lidze Mistrzów. 59 na 10. W ten sposób koreluje prawdziwy poziom tych graczy.

Ibrahimovic trolle Ronaldo. Zlatan powinien się zamknąć. Photo: Goal, Guardian

Dlatego nazwa Ibrahimovic w zasadzie nie powinna brzmieć, gdy mówimy o najlepszych graczach XXI wieku. Jest zabawny, idealnie wpasował się w format wycinków YouTube, kiedy widzom nie zależy na tym, jakie imię zespołu zapali się obok nazwy następnego klubu Zlatana. Podobnie jak cher, retweet – chodzi o Zlatana. Nikt nie musi oglądać 90 minut meczu, aby zrozumieć, jak fajnie jest Thomas Muller lub co Luka Modric robi dla swojego zespołu, ale obejrzyj 30-sekundowe wideo, w którym Zlatan otrzymuje kolejnego biednego kolegę z zespołu o budżecie kilkakrotnie mniejszym niż PSG lub Manchester United Każdy jest zdolny. A kiedy wszystkim temu towarzyszy szalony PR, w którym Zlatan i jego agent Mino Ryol są tak dobrzy, uwaga mas jest zapewniona.

Rate this post