Doktor wierzy w europejskie medale przed europejskimi grami. Ale premie nie są dla nich

“Dla nas najważniejsze wydarzenie roku. Istnieje ogromna wyprawa porównywalna z Igrzyskami Olimpijskimi “- powiedział Doktor. EOC postanowiła zorganizować Igrzyska Europejską w grudniu 2012 roku, a nawet własnej Krajowa Federacja przez długi czas nie miał wystarczająco dużo informacji o tym, co czeka na sportowców.

„Ale teraz wiem, jak to jest i co będzie tam, aby zapewnić. Będą wyglądały zarówno boiska sportowe, jak i wioska olimpijska.Wszystko będzie na olimpiadzie, to nie będzie różnicy „, powiedział lekarz, zgodnie z którym gwarancja jakości oraz fakt, że zdarzenie w Baku regulowane przez samego ścisłego kierownictwa jak Igrzysk Olimpijskich w Londynie. „Wierzę, że nadal oceniać po igrzyskach,” powiedział.

Podwójny mistrz olimpijski z Atlanty 1996, ale przyznał, że gry Czech Komitetu Olimpijskiego w Baku także skomplikować życie. “Nie chodzi tylko o czas, ale o budżety. Plany są wykonywane przez cztery lata i to jest dodatkowa akcja „, powiedział lekarz.

czeskich sportowców pod nadzorem OŚ konkurować na olimpiadzie, Europejskim Festiwalu Olimpijskim Młodzieży, World Games i Czechach są również w posiadaniu igrzysk olimpijskich dla dzieci i młodzież.A większość akcji rozgrywa się w okresie letnim i zimowym cyklu.

Co to jest budżet dla Czechów podczas Igrzysk Europejskich w Baku, Lekarz, zanim konkurencja wie. “To nowe wydarzenie, nie możemy oszacować ostatecznego kosztu. Jest oczywiste, że jest w milionach koron „, powiedział lekarz.

Łączna OŚ koszt będzie zależeć od wyników sportowców. „Ponieważ pierwsza europejska gra i chcieliśmy się tam dostać najlepszych sportowców, więc chcieliśmy go do swoich związków uczestniczył.Z sukcesem nie zapłacą za to “- wyjaśnił szef czeskiej ekspedycji. Część kosztów również zwrócić różnych organizatorów wypraw Azerbejdżanu.

Podczas gdy oczyszczalnie ścieków Olimpiady tradycyjnie ogłasza nagrody finansowe za medale w Baku czegoś podobnego nie płacą. “Nie wymieniliśmy składek. Ze względów ekonomicznych, ponieważ nie mamy tego działania w budżecie. Zobaczymy, jaki będzie ogólny wynik finansowy na koniec. Być może w niektórych wyjątkowych spektakli będziemy mogli dać jakąś nagrodę, „powiedział lekarz.

Spodziewana liczba medali Lekarz niechętnie mówi dobrze przed igrzyskami, w przypadku gry w europejskich on przechylił jeszcze trudniejsze.Najwyraźniej w Baku niektóre dyscypliny zobaczą, co konkurencja spotkała. “Ale mamy drużynę z wyższym poziomem w drużynie. Wierzę, że może być siedem do dziesięciu – dodał doktor.

Rate this post