Dvorak nie musi tak bardzo się bronić. Ma więcej sił i zaczął strzelać gole

dwadzieścia osiem napastnik Pavel Dvořák, który pracuje w Highlands od lata 2015 roku, ale nadal pozostało wiele do życzenia. Dla wielu fanów Jihlava jest prawie paskudztwo. – Po tym wszystkim, istniejące 70 głównych wszystkich meczach rozgrywanych w Jihlava było egzekwowane tylko siedem razy Home

„Widziałem kilka gier przed jego przybyciem w Jihlava, pewne reakcje na nią i Myślę, że jest niedoceniony “, mówi Svedik. „Jest to ogromnie pracowity gracz, któremu dużo fauli.”

Zwolennicy Highlands już odpisane gracz dostaje nową szansę.I jeszcze dostał przerwy: mecze przygotowawcze Abraham zasadził pięć bramek i strzelec zyskał w pierwszym meczu wiosny

„W ramach przygotowań do mojego strzelca udane, więc cieszę się, że wprowadzone do mistrzostw.. „cieszył Dvorak, którego strzał przeciw Slavia Ponadto był zwycięski!

” było to miłe wydarzenie. Ząb jakoś popchnął balon w obronie Davisa, dostał go i szczęśliwie spaliłem bramkarza między nogami. Tak wielka, “pochwalił współpracy koniec Dvorak Zoubeleho i Ikauniekse.

” Myślę, że dla niego to o zaufaniu. Czuł to przez cały czas, i tak właśnie się opłaca “- mówi Dvorak Svědík. “Ma bardzo uczciwe przygotowanie, jest dobrze przygotowany fizycznie. Tym razem miał jedną okazję i zwrócił ją tutaj.Mam nadzieję, że trwa „.

jednorazowa Hradecký napastnik, który w czasie głównego sezonu ligi był w stanie zgromadzić aż do dziewiątej TREF powinny również pomóc nową pozycję w zespole. „Ma to związek z ogólnym gry zespołu. Jak oglądałem mecze przed wejściem w obronie bardzo głęboko, „zauważył Svědík. „Chcę go trochę różnych rzeczy. I myślę, że to ma więcej siły do ​​przodu ”

Trzy punkty przeciwko Pomoc Slavia. Inni nie oglądać chcą

Chociaż głównym ognia Jihlava powinny pozostać łotewski snajper Davis Ikaunieks, więcej goli od Dvorak byłoby Highlands mogłoby pomóc częstszych zysków miejscu.

„pozyskać Slavia jest jesteśmy bardzo mile widziane.Trzy punkty z takim rywalem pomogą “, przyznaje obecnie najbardziej doświadczony bramkarz Jihlava. “Ale oczywiście nie wygrywamy. Nadal musimy odnieść wiele zwycięstw. Musimy to zrobić. I mam nadzieję, że uda nam się częściej niż w ubiegłym roku „

The Joy of zysków gratka Jihlava może być nieco zamazać fakt, że w weekend nie pada na swoich konkurentów w walce o ratunek. Trzy punkty walczył Karvina i Słowacko .

obecna sytuacja na dole tabeli wygląda następująco:

„Jeśli chcemy zaoszczędzić, musimy patrzeć na siebie. Gracze muszą iść do walki myśląc, że chcą odnieść sukces. Nie sądzę, że to byłoby dobre do czynienia z czymś innym, „mówi trener Svědík.

” Jeśli chcemy zaoszczędzić, musimy wygrać.I jak będą grać przeciwnicy? Właśnie o tym myślę wkrótce – dodaje Dvorak.

Rate this post