FC St. Pauli – 1860 München

2 bundesligaW piątej kolejce niemieckiej drugiej Bundesligi drużyna St.Pauli bedzie gościć 1860 Monachium. Drużyna z Hamburga znajduje się w chwili obecnej na 14 miejscu w tabeli z dorobkiem 4 punktów. Ich dzisiejsi przeciwnicy mają o dwa punkty mniej. Obie drużyny zaczęły tegoroczne rozgrywki bardzo źle i nie pozostaje nic innego jak oczekiwać poprawy ich dyspozycji.

Goście maja ogromne problemy ze składem na dzisiejszy mecz. Głównie w linii defensywnej.  Pięciu obrońców – Gonther , L. Sobiech , Halstenberg , Schachten oraz Nehrig –  jest poza składem meczowym. Goście są jednym z czterech drużyn drugiej Bundesligi , które nie zanotowały jeszcze w tym sezonie zwycięstwa. Dzisiejszy mecz jest bardzo dobrą szansą na podreperowanie bilansu punktowego, ale ich własna obrona może być ogromną przeszkodą.  Zresztą w chwili obecnej oba zespoły nie prezentują w liniach defensywnych odpowiedniej formy. Wystarczy powiedzieć, że  w ostatnich czterech meczach gospodarze dali sobie strzelić siedem goli , a goście aż dziewięć.

W związku z tymi faktami wydaje sią że bardzo dobra opcja , będzie postawienie na to że obie drużyny zdobędą gola w tym meczu.

Nasz typ: obie drużyny gol

Najlepszy kurs:  Bet365  – 1,78

 

Rate this post