Fidżi pociągu do tłumu Twickenham tłumu dla England Open Cup World Cup

Fidżi przygotowali się do atmosfery w Twickenham w środę Pucharu Świata w piłce nożnej, trenując w pełnym głosie fanów Anglii.

Wyspiarze wejdą do puli, który ma zamiar spowodować sejsmiczne rozczarowanie , Wiedząc, że oczy Rugby World będą na nich i trener, John McKee, podjął wszelkie kroki w celu zapewnienia, że ​​jego gracze będą gotowi na tę okazję.

“Mieliśmy trochę strategii Wcześniej w kampanii na Fidżi – mieliśmy system PA grający w tłumie hałas i dźwięki z Twickenham “, powiedział McKee. Stuart Lancaster wzywa Anglików do” tworzenia wspomnień “Czytaj więcej

” To było część Nasze przygotowanie.To było normalne hałas tłumu z Twickenham, które zostało zdjęte z niektórych materiałów.

“To było dobre w tych sesjach, miało to wpływ na intensywność treningu. Trudno słyszeć połączenia i komunikację w grze. “

Fidżi będą nosić tradycyjny biały pas i zajmować się domem w Twickenham, a Anglia ma na sobie czerwony zestaw zmian i wypełnia rolę drużyny wyjazdowej.Przyznano alokacje po tym, jak menedżerowie wygrali w zeszłym roku.

“Prawdopodobnie był czas, który miałoby ogromną różnicę, ale w tej epoce nie ma znaczenia” – powiedział McKee < "To dla nas interesujące, że będziemy w angielskiej szatniach, chociaż w piątek wieczorem najprawdopodobniej nie wyglądać będzie jak przebieranka w Anglii".

McKee nalega na Fidżi, Którzy spędzili niespotykane dwa i pół miesiąca razem w letnim obozie szkoleniowym, napędza przekonanie, że przebywa poza obozem, że potrafi sprostać tylko jednemu zdenerwowaniu w basenie A.

“Byłoby To wielka historia, aby powiedzieć, czy pokonamy Anglię, ale ta pula jest nie tylko jedną grą w piątek, ale wszystkie gry są ważne “, powiedział McKee.

” Gracze są świadomi percepcji, że mamy tylko Jeden wielki rezultat do dostarczenia i jest dla nich motywatorem.

“Wierzę, że mamy przewagę nad dużą opozycją, ponieważ nasi gracze są naprawdę dumni z r “Nie wracają na Fidżi i reprezentują Fidżi za korzyść pieniężną, ponieważ łatwiej byłoby pozostać w swoich klubach i reprezentować swoje profesjonalne kluby.”

“Pracujemy nad budowaniem zespołu i jednością zespołów, ale myślę, że to dla nas o wiele bardziej naturalne niż może to dla wielu innych zespołów”.

Rate this post