Gadające konie: szybkie myślenie dżokeja ratuje dzień w Exeter

Zaledwie dwie sekundy po uderzeniu w murawę Twiston-Davies podbiegł, by wyciągnąć Scudamore’a spod koni, a następnie wrócił, aby pomóc uspokoić dwa zwierzęta, aby można je było rozplątać. W rezultacie konie i dżokeje wyszli bez szwanku.

„Fakt, że mogę dzisiaj jeździć w Chepstow, zależy od świadomości Sama i jestem bardzo, bardzo wdzięczny” – mówi Scudamore. „Utknąłem pod nimi, a oni miotali się. Czasami konie wpadają w panikę, zwłaszcza jeśli wcześniej nie upadły. Gadające konie: dobra wiadomość dla fanów Kempton, ale czeka mnie długa bitwa. Czytaj dalej

„Byłem zdyszany, ale potem rzucił się z powrotem do koni i co? nie widać na filmie, że równie szybko, na miejscu pojawił się strażnik ogrodzenia, aby pomóc. To była świetna robota dla wszystkich.Byłem dziś rano na podwórku, a Airtona nie było, skosztując trawy, nigdy byś nie wiedział, że coś się wydarzyło ”.

To tylko najnowszy przykład skoczków, którzy szybko pomagają sobie nawzajem. w obliczu wspólnego ryzyka w grze. Jak zauważył Scudamore, Bryan Cooper dokonał podobnej interwencji w Gowran w 2015 roku, zapobiegając ucieczce konia, gdy Robbie Power zwisał z siodła. BoyleSports (@BoyleSports) Heroic rzeczy w Gowran Park wcześniej od Bryana Coopera, pomagając uratować kolegę dżokej Robbie Power po poważnej kontuzji https://t.co/mJa5F6wHa9 21 listopada 2015 Najlepsze zakłady w środę

Harry Whittington wrócił do gry z Saint Calvados w Cheltenham niedawno i mam nadzieję, że może zmienić ta sama sztuczka w Chepstow z innym koniem w tych samych kolorach, Simply The Betts (3.10).Pierwsza ucieczka to czas na złapanie tego, oceniana na podstawie dwóch ostatnich sezonów.

Nie radził sobie dobrze z przejściem na handicapy jako zawodnik przez płotki w zeszłym sezonie, ale można było znaleźć wymówki na jego dwa starty, jeden z nich był w gorącym konkursie Ascot. Zrzucił kilka funtów i ma szansę poradzić sobie lepiej w tym pościgu dla początkujących z handicapem, w którym ma 9-2 po otwarciu na 10-1 z jedną firmą.

Wcześniej Rebecca Curtis mogła być na celowniku z Just A Thought (2.40), siedmioletnią klaczą, która pod koniec sezonu nowicjuszy wiosną zeszłego roku trzymała znacznie lepsze towarzystwo. Tęskniła za poprzednim sezonem i można oczekiwać, że będzie dużo ostrzejsza po powrocie tutaj w zeszłym miesiącu w wyścigu nowicjuszy.Ma 7-2 za powrót do handicapów.

Otwierająca przeszkoda z handicapem nie ma siły, delikatnie mówiąc, a Minnie Escape (1.00) jest trudna do uciec, ponieważ była dobra dzięki lepszej wydajności kurs i dystans osiem dni temu. Pokonała 16 rywali w ciągu dnia i jest dobrze pod karą, więc nie ma nic złego w 3-1.

W Musselburgh wybrankiem karty może być Choochoobugaloo (1.15), który obiecał zrobić lepszą nad płotami, gdy został pobity w kark w Sedgefield w kwietniu. Będzie lepiej, jeśli pojawi się ponownie przez płotki i zrobi krok naprzód, więc 3-1 jest w porządku.

Później wciąż są dostępne fragmenty 9-4 dotyczące drzemki, Goldencard (3,25), Keith Dalgleish płotkowy, który imponował Kelso w zeszłym miesiącu. Krótki przewodnik Porady dotyczące wyścigów konnych ze środy Pokaż Ukryj wskazówki Chrisa Cooka

Rate this post