Głupi kandydaci na większości w piłce nożnej

Od tego czasu nie tyle. Brentford został zdegradowany w pierwszym sezonie po tym, jak liga znów wznowiła się i od tamtej pory zaczęła niesłychanie nerwowo zasłabiać okresy kryzysu, które spotykają się z ich rozmiarami. W 1967 r. Były próby podjęcia przez Queens Park Rangers przejęcia, które zamknęłyby je i zaproszono do nagłówka Daily Mirror: “Do widzenia, Brentford “. Przejście zostało porzucone, a Brentford wrócił do kałuży i wybojów futbolu o niższej lidze. W 1954 r. Spadli na inny poziom, a 59 z następnych 60 lat spędzono w dolnych dywizjach.

Potem coś dziwnego się zdarzyło.Mark Wburton został mianowany menadżerem w grudniu 2013 roku, kiedy Uwe Rösler wyjechał do Wigan. Brentford został szybko awansowany, a ich kontynuacja trwa nadal w mistrzostwach w tym sezonie. Byli w szóstym szóstym sezonie od 8 listopada, aż do momentu przegranej w Charlton w sobotę i tylko czterech menadżerów w całym kraju – José Mourinho, Manuel Pellegrini, Brendan Rodgers i Steve McClaren, którzy mogą lepiej pokonać Warburtona o 1,87 punktu w trakcie meczu Jego trwa 14 miesięcy.

Gotowy na połowę? W zeszłym tygodniu Warburton został poinformowany, że zostanie wyjechany pod koniec sezonu, nawet jeśli Brentford trafi do Premier League i wszystkich torby złota, które się w niej angażuje.Dowiedział się też właściciela klubu, Matthewa Benhama, a prezes, Cliff Crown, rozpoczął proces znalezienia zamiennika i pojechał do Hiszpanii, aby rozbić Paco Jémez, trener Rayo Vallecano. Opowieść wyciekła, a Brentford początkowo próbował udawać, że to nadmierny wymyślny dziennikarstwo, a potem musiał myśleć jeszcze raz, gdy stało się jasne, że Warburton nie zgodziłby się z oszustwem. Tej nocy grali Watford w Griffin Park. Gdy strona domowa zdobyła pierwszy cel, każdy piłkarz wybiegł na ziemię, aby pogrążyć się na szczycie swojego menadżera.

Jest to niezwykła historia, ale zwłaszcza, gdy Benham jest rzeczywiście uważany za jednego z bardziej włączonych Ludzi biznesu. Benham jest byłym menedżerem funduszy hedgingowych, który zmienił profesjonalnego hazardzisty, który od 1979 roku podążył za Brentford i obecnie wynosi prawie 90 milionów funtów.Śpiewają swoje imię w każdej grze, a do tej pory zawsze wydawał się być kandydatem partii Sensible, jeśli pamięta się stary szkic Monty Pythona, w czasach, gdy zbyt wielu jego rówieśników można było podzielić między Silly i Trochę głupie imprezy. Arjen Robben: “Możesz rozmawiać o wszystkim z Pepem. O 3 nad ranem z przyjemnością porozmawiasz “Czytaj więcej”

Ten sport jest wypełniony opowieściami o buffoonery na pokładzie, oczywiście, a zwolennicy Brentforda mogą bez wątpienia potwierdzić to, co pamiętał jeden z poprzedników Benhama, David Webb, był tak Niepopularna grupa protestowa prowadziła samochód z komunikatem “Dlaczego zabijasz Brentforda, pana Webb?” Wokół różnych miejsc, w tym siedziby Trafalgar Square i Football Association.Ron Noades mianował się prezesem zarządu, zaproponował udział w koncernie Wokinga, a w końcu musiał się zrzucić, a starsi klienci z Brentford będą pamiętać, jak sprawa potajemnie przygotowana przez Prezydenta Jacka Dunnetta z QPR doprowadziła do kolejnego Ruch protestu i plakaty mówiący: “Kto to zrobił? Dunnett dunnit “.

Każdy klub zawsze ma kilka horrorów i wątpię, czy ktokolwiek mógłby prześcignąć ten, który kilka lat temu zarządzał Stowarzyszeniem Menedżerów Ligi Sir Bobby Robson Gra w Leicester City, kiedy przegrali 5-0, a jego przewodniczący, John Cobbold, pokonał się później. – Zespół gra cholernie dobrze, Bobby.Czy robiłeś coś specjalnego w treningu? “Minęło kilka minut, zanim Robson zrozumiał, że Cobbold – który miałby tendencję do picia butelki szampana podczas każdego meczu, albo dwóch, jeśli wygrają i przechodzą przez regułę” nie ma kryzysu w Ipswich aż do wyczerpania się białego wina “- nie zdawał sobie sprawy, że Ipswich jest w swoim zestawie.

Trzeba zapytać, czy kiedykolwiek był czas, kiedy ludzie prowadzący nasz mecz piłkarski Kluby były tak eklektyczną, nieprzewidywalną i wręcz oszałamiającą grupą?Z pewnością nigdy nie było epoki, kiedy właściciele byli tak znani, a długotrwałe spojrzenie na to, że jeśli Spitting Image kiedykolwiek dokona comeback, to jest wiele rodzajów zabawy, jakie mają być z Mike Ashley, Roman Abramovich i Glazer Rodzeństwo, tylko na początek. Proste próby stoją zbliżają się do Welsh Assembly backing Czytaj więcej

Jednak to chyba gorsza sytuacja poza Premier League, przy mniejszym narażeniu, a strach przed niektórymi z tych klubów Kiedykolwiek dotarł do czołowego oddziału i reklamy, jaka mogłaby się pojawić, jeśli będą działać w taki sposób.Prawdopodobnie będzie to jeszcze gorsze, kiedy tills dzwonią ze wszystkimi pieniędzmi z satelity i nie zdziw się w ciągu najbliższych kilku lat, jeśli zobaczymy jeszcze więcej zwolnień i przewlekłego kolanowania, teraz odpowiednie kluby wiedzą o różnych Zestaw liczb, finansowo, pomiędzy dwoma najwyższymi dywizjami.

Jednak to już dosyć skrajne, jeśli spojrzymy tylko na Mistrzostwa i uważamy, że największy klub Leeds United czeka na Massimo Cellino, Sardinian skazany oszust, aby wznowić obowiązki (za biurkiem, nie przepraszam za powtórzenie, gdzie trzyma małą wieżę bloczków fag i misę z owocami wypełnioną pączkami) po roku, w którym zatrudniał czterech menedżerów, Został zabroniony z powodu nieudanego testu osobowo-osobowego i potwierdził jego irracjonalną niechęć do No17, czyniąc z niej jedną z przyczyn, dla których Paddy Kenny urodził się 17 maja 1978 roku – został szybko usunięty z klubu. >

Gdzie indziej, czasem niełatwo próbuje Stań Vincent Tan w Cardiff City lub Fawaz al-Hasawi w Nottingham Forest i coś śmierdzi o tym, co dzieje się w Charlton Athletic i sposób, w jaki Roland Duchâtelet tworzy ich końcowy element w imperium klubów, które ma na górze Standard Liège

Mój kolega David Conn poinformował niedawno, jak Football League napisała do Birmingham City, pytając, czy ich były właściciel, Carson Yeung, działał skutecznie jako reżyser zza celi więziennej, podczas gdy jednorazowy fryzjer służy sześciu – kara za pranie brudnych pieniędzy.

Następnie dotrzemy do klubów Lancashire i ich obszernych kwestii.Dave Whelan, przewodniczący Wigan Athletic, właśnie wrócił do pracy po sześciotygodniowym zakazie używania rasowo obraźliwych słów, krótko po zatrudnieniu menedżera, który jest dokładnie badany. Prezydent Bolton, Phil Gartside, ma obowiązek w sądzie w tym miesiącu po wezwaniu do składania pięciu zarzutów za krzywoprzysięstwo i jednego z oszustw (zaprzecza im wszystkich). Karl Oyston prawdopodobnie zasługuje na słynną kolumnę, ale niech będzie krótko mówiąc i powiedz, że prezes Blackpool pokazuje nie tylko jak nie prowadzić klubu piłkarskiego, ale robić to w sposób, w jaki wielu zwolenników myśli o nim jako o sercu złota. Żółty i twardy.

Co się tyczy Blackburn Rovers – czy mógłbyś pomyśleć, że Ewood Park, pod własność rodziny Venky, nagle wyda się spokojem, jak stały staw w porównaniu z szorstkim morzem gdzie indziej?Venky spędził strasznie długi czas źle czyniąc wszystko, gdy przejął kontrolę, więc warto tylko podkreślić, że przynajmniej okazały się, że znaleźli inny sposób niż teoria chaosu. Na razie jednak.

W Brentford, okazuje się, że Benham chce bardziej naukowego podejścia, w tym powołania specjalnego trenera wolnego i kogoś, kto ma monitorować wzorce snu i okresy regeneracji. Argumentem Warburton jest to, że nie zrobił zbyt źle swoich obecnych metod i już obejmuje naukę sportową. Jednak to wyraźnie nie było wystarczająco dobre, a Benham zawarł zagranicznego menedżera może być lepszy, nawet jeśli Jémez ledwie mówi po angielsku.

Mam nadzieję, że nadal jest czas, aby właściciel i menedżer wypracowali to i Benham Pomyśl jeszcze raz.Naprawdę powinien to robić, ponieważ – czy to sprawiedliwe czy nie – otwiera się na zarzuty, że jest kolejnym Silly kandydatem z więcej pieniędzy niż poczucie. Po prostu musi rozejrzeć resztę ligi, aby zdać sobie sprawę, że jest ich wystarczająco dużo. Roy Hodgson mówi Gary’emu Neville’owi: pojednaj coaching przed Sky punditry Czytaj więcejKane z powrotem na polu, ale lepiej w kopce

W książce Roy’a Keane jest wiersz, w którym wyjaśnia, dlaczego wycofał się z pracy telewizyjnej i stwierdził, że “czuje się jak niepowodzenie”. Lubił spotkać innych byłych profesjonalistów, mówi, i odkrywając, że rzeczywiście miał coś wspólnego z Peterem Reidem, Lee Dixonem i Patrick Vieira (nawet jeśli narysuje linię w Alan Shearer).Ale reszta? “Byłem zaskoczony.”

To może zaskoczyć, że niektórzy ludzie zdadzą sobie sprawę, że Keane wraca na kolejny gwizdek, poczynając od meczu Chelsea z Parisem Saint-Germain we wtorek. Jego poprzednia gra z ITV była finałem Ligi Mistrzów w zeszłym miesiącu i można uczciwie powiedzieć, że nie poszło dobrze, biorąc pod uwagę cel przerwy w przerwie Sergio Ramosa, aby wziąć to w dodatkowy czas, oznaczał, że jego lot z powrotem do Dublina, Gdy Irlandia spotkała się z Turcją następnego dnia przeciwko Turcji.

Keane nie czuła się dobrze w Lizbonie, a nie w towarzystwie personelu Martina O’Neill’a, a był to mecz Adrian Chiles zapytał Gości, Steven Gerrard, aby wyrazić słowa, co chciało podnieść Puchar Europy.Xabi Alonso został zawieszony i Keane wiedział, co ma nadejść. – A Roy. Jak myślisz, co myślisz Alonso – bo nie grałeś też w finale Ligi Mistrzów? “Podobnie jak w książce Keane’a wyskakuje strona. “Czułam się jak mówić:” Adrian – pieprzyć się “.

Dziewięciu miesiącach jego powrót czyni zasięg ITV natychmiastową oglądalnością, ale wydaje się, że Keane mogła być w biegu na Aston Villa Że nie opuścił swojej pozycji jako Paul Lambert’s No2. Zamiast tego wraca do telewizji, widząc jak się czuje, a Villa odwraca się do Tim Sherwood, aby spróbować uzyskać coś więcej z zespołu, który zdobył 12 razy w 25 meczach ligowych.

Ciekawy podtekst pomiędzy teraz a końcem sezonu o tym, kto zdobędzie więcej goli w lidze: Darren Bent czy Villa.Bent ma 3: 1 z wyprzedzeniem, ponieważ jego pożyczka przeniosła się do Derby County, a moje pieniądze na pewno by się na niego pojawiły. Villa Heepish podąża śladami Figo

Trzeba się zastanawiać, jak David Villa czuje się o swoim nowym życiu w Nowym Jorku City, kiedy ich pierwsza gra, na pustym stadionie dwóch trzecich w nowej uczelni młodzieży w Manchesterze, znalazła się w towarzystwie Jima Goodwina, czeladnika pomocnika St Mirren.

Goodwin miał prawo oddać swój moment A na pewno nie wstydził się otrzeć go, zbliżając się do Willi, aby upewnić się, że zdawał sobie sprawę z tego, co właśnie zrobił, a potem uciekając z powietrza.

Villa miała lepsze noce i przypomniało mi Luis Figo cierpiał tym samym oburzeniem wobec 21-letniego Johna O’Sheę, gdy Real Madryt grał w Manchesterze United w 2003 roku.

Sir Alex Ferguson po raz kolejny uderzył w Figo. “Powiedziałem:” Hej, najmłodszy zawodnik w naszym zespole po prostu cię zwerbował “Christ – nie był szczęśliwy!”

Rate this post