Gwiazdy stały za zwłoką. Sędzia nie mówił zbyt wiele, powiedział Husbauer

To była dziewiąta najlepiej sprzedająca się próba gry w piłkę nożną, zdarzyło się tylko raz.

“Oczywiście, że to rozczarowanie. Wszyscy czujemy, że musimy pokonać takiego przeciwnika – Hušbauer wzruszył ramionami, gdy wystąpił przed reporterem.

Nie było w nim gniewu na przeciwnika, który ciągnął czas w Edenie. Slavia nie strzelił do bramki raz, jego zawodnicy przegrywali, gra była posiniaczona. Mogli sobie na to pozwolić, ponieważ zostali załadowani.

“Mieli dobre dziesięć minut, strzelili dwa gole, ale inaczej byliby lepsi? Może pokazali nam, jak dobrze są na ziemi – kontynuował Husbauer.

Oczywiście, nie był jedynym, któremu powtarzająca się troska lub długie odosobnienie było złe. “Cóż, denerwowałem się tym,” przyznał Jan Bořil.Jaroslav Tvrdík, słynny szef, nie czuł się dobrze z jego twitter.

„Symulacja i opóźnić APOEL jest obrzydliwe farsa, że ​​piłka nożna nie ma nic wspólnego. Sędzia powinien zostać wyeliminowany dawno temu. Wstyd – pisał.

„sędzia nam zbyt dużo zabawy nie chce, a ona zachowywała się, po prostu mówiąc, że ustala, że ​​nic się nie dzieje”, wyjaśnia Hušbauer, jaka była komunikacja z serbski SĘDZIEGO Mažice że gracze Nikozja nie karał za niesportowe zachowanie.

“Prawdopodobnie logiczne jest pozostać. Ale trzy razy nosze? Wystarczy. To powinna być złamana noga…Nie wiem, dlaczego sędzia tolerował to. Może powinien założyć więcej?Trudno powiedzieć, ale na pewno nie chce wymówek „, powiedział Hušbauer.

Chociaż Slavia było jak w drugiej połowie na Cyprze lepszy cel nevstřelila ponownie. “Włożyliśmy w to wszystko. Na początku udało nam się uruchomić fanów, nasi przeciwnicy byli pod presją, ale niestety cel nie upadł. Znowu brakowało trochę bardziej spokojny, byliśmy pochopnie „przepraszam Hušbauera.

” Ale nawet Europa League nie jest zły konkurs, „poszukuje Slavia pozytywy pomocnik. Jasne, Eden nie przyjdzie do stołu jak Real Madryt czy Manchester United. Ale nawet „drugorzędny” Europejska konkurencja w tym roku są słynne kluby: Arsenal, AC Milan, Lyon…

„Przez wiele lat, możemy w Europie i chętnie do niego.Liga Europejska może nas wykończyć, możemy zebrać więcej doświadczenia niż Liga Mistrzów, która wciąż jest na wyższym poziomie “- uważa Hušbauer.

Kto spotka się jesienią podczas jesieni, będzie decydować piątkowa noc.

Rate this post