Hamburger SV – Bayer Leverkusen

HSV przede wszystkim ze względu na doskonałą Adler przygotował remis z Bayer Leverkusen. Jednostka farmaceutycznego i po dziewięciu rundach pozostają w ósmej pozycji.
Już w 9. minucie goście domagali się kary, gdy, po Bellarabiho odbędzie się w wapno Dennis Diekmeier przeciwnika Javier Hernandez. Tobias Welz Whistle Sędzia milczał. Opłaty Roger Schmidt w pierwszej połowie miał znaczną przewagę, ponieważ posiadanie jest zainteresowana, ale wyszło to tylko trzy możliwości, które mogą być warte wspomnienia.
Od Hakan Çalhanoğlu wszedł na boisko w zasadzie aż do końca gry, wziął sázkové kanceláře bonusy standardowe sytuacje Julian Brandt. Podobnie jak w 24. minucie, kiedy usiadł na precyzyjne Kyriakos Papadopoulos piłka głowy, którego bliskiej odległości, jednak podjął się słynny kolega bramkarz czeski Jaroslav Drobného. Cztery minuty później, zmusiła się były przywódca długoletni leverkusenská wiemy jeszcze, kiedy wyciągnął próba z dystansu nad poprzeczką Ömer Toprak.
Tuż przed przerwą po dobrze pracował Julian Brandt piłkę w polu karnym, strzelił prawą rękę … ale znowu tylko znaleźć przygotowane Adler. W drugiej połowie weszli do domu bardziej aktywnie, a nawet przez Aaron Hunt zagrozić Bernd Leno. Więcej naprawdę interesujące szanse, ale nie oferują tej gry.
Augsburg stracił ponownie. Tym razem był to poza jego mocy nowicjusza w Darmstadt, który do tej pory posiada wielką pozycję dziewiątą.
W 7. minucie podeszła do porządku obrad po południu pierwszego rogu meczu. Konstantin Rausch wysyłane z flagą balonu do małego wapno, które w tym czasie znajdowało się Bet365 bonus skupisko ciał. Jan-Ingwer Callsen-Bracker trochę zaspałem, tak silne, rzeczywiście kluczowym sposobem, aby ułatwić sytuację Sandro Wagner, który otworzył tak dokładne nagłówek mecz gola 0 – 1
Dwadzieścia minut później, próbował Peter Niemeyer Callsen-Bracker i w ostatniej chwili piłkę przy innej rogu. Realizacja zostanie wznowione Rausch okrągły obiekt, a następnie podszedł do Luca Cardilorovi, którego pierwsza wielka bliska podjęły Marwin Hitz, ale dorážku pod poprzeczką, który zadbał o Niemeyer, w najlepszym przypadku może osiągnie 0 – sekundy
Wreszcie zaczęli grać w domu, ale pomimo posiadania rekordową balon odsetek (72%), orszak Markus Weinzierl nie mógł przyzwoicie zagrażać chrześcijańskiej Mathenia. Istnieje nawet najlepsza okazja z Tobias Werner. Ofensywny miał w drugiej połowie, aby pomóc Raul Bobadilla, ale jego próba z 50 minut nie może być zaliczone tak niezapomniany.
I tak samo jest w przypadku sześćdziesiątej trzeciej szansy minut, osiemdziesiątym Unibet bonus piątym osiemdziesiąt dziewiątym. Darmstadt ponownie przyniósł ciało boisko przeciwnika, a druga ma nadzieję następny weekend, kiedy stanowisko wobec Wolfsburg. Odwrotnie umrzeć Függerstädter dalszy spadek prób tabeli zapobiegające Dortmund Signal Iduna Park.

Rate this post