Hiszpania – Macedonia

Hiszpańska reprezentacja nie pamięta ostatni mistrzostwo świata po Unibet prostu dobre. Mistrzowie świata z 2010 roku turnieju w Brazylii po trzech meczach, w których grupa śmierci stracił oba mecze z Holandią, w którym wielki cel świeciło Robin van Persie oraz z Chile, która w końcu przyszedł do play-off przystąpił zamiast faworytów z Półwyspu Iberyjskiego ,

Walka o zbliżających się Mistrzostwach Świata w Rosji, która jest największym spośród pięciu największych rywali Włochy kontradyktoryjności Hiszpanów wątpliwości, że Iniesta i wsp. pokonał w ósmej rundzie tegorocznych Mistrzostw Europy, weszli na oddziale Lopetegeuiho nowego trenera, zespół który zastąpił najlepszy bukmacher długoletni jazdy del Bosqueho, świetnie. W meczu otwarcia przeciwko Liechtenstein Unibet słaby jednoznacznie potwierdziły roli faworyta i słabszego dużej sympatii 8: 0TH Ona zaś belki trio ofensywnych graczy Diego Costa – David Silva – Álvaro Morata, z których każdy zdobył dwa gole i trzy czwarte w ten sposób przyczyniły się do wysokiego Hiszpanów wygrać.

W wzajemnych meczów faworytów na stadionie Juventus we Włoszech, a następnie oba zespoły rozstał się z wynikiem 1: 1, gdyż w przeciwnym razie Unibet pozostają suwerenne spot, dzielą pierwsze miejsce w grupie z siedmiu. Możliwość zdobycia kolejnych trzech Hiszpanów będzie przeciwko Macedonii, która w październiku osiągnęła na punkty w pojedynku z Włochami, a nawet przeciw čtvrtfinalistům tegorocznych mistrzostw ołowiu przez długi czas. Ale wtedy zaúřadoval Ciro Immobile, w protokole siedemdziesiąt dziewiątym, w porównaniu do 2: 2, a potem w ostatniej minucie meczu, udaremnione Unibet wszelkie nadzieje Macedończycy do wskazują zysk.

Rate this post