Humorystyczna opowieść obroncy Tomasa Vaclíka

Kiedy czytelnicy to iDNES.cz w wywiadzie internetowym pytanie, dlaczego Costa i odbywa się nie na obrazy mistrzów: “Chłopcy wzięli udział w obchodach, ale z drugiego dnia, w niedzielę w nocy, staraliśmy się połączyć. ale oba były niedostępne. ” Praga “Tak, to prawda,” przyznał Costa. “Jestem po urazie, miałem dużo odwyku i byłem zmęczony.

Poszedłem spać, bo zdrowie jest najważniejsze. Myślałem, że tytuł jest otrzymywany w następnym meczu z Ołomuńca. I wtedy się obudziłem, spojrzałem nowości i stwierdziliśmy, że Sparta zdobyła tytuł “. Sparta mogła świętować w sobotę, ale przegrał 1: 3 w Teplicach. Dzień później jednak pomogła wyciągnąć Jablonec – Pilzno 2: 2nd Po tym meczu, na pewno było jasne, że jest to pierwsze miejsce, nie może przyjść. Dzięki tej opcji, jednak Costa liczone.

I tak obchodzi drużyny dołączyć do poniedziałku. Tytuł, który ma duży udział, ale oczywiście bardzo zadowoleni. Kiedy latem ubiegłego roku do Sparty został wypożyczony z Zagłębia Lubin, prawie nikt w Czechach nie. Teraz jeden z najlepszych obrońców w lidze opuścił … Zobacz galerię “z okazji, tęsknię za dużo. A potem jest jeszcze przejęcie Cup Championship po ostatniej rundzie z Jihlava i wszyscy mogą korzystać też. Poza tym nie będzie już naszym fanom, “Costa powiedział. Dla Sparty ale sezon jeszcze się nie skończyła. W najbliższą sobotę, że czeka na ostateczną Cup domowej wobec Pilzna.

Po zakończeniu ligi nastąpi krótkiej przerwie i od razu przygotować się do kolejnej edycji. W nim letenský zespół będzie starał się przebić do grupy Ligi Mistrzów UEFA. “Marzeniem każdego piłkarza jest zagrać na mundialu czy Ligi Mistrzów. Cieszę się, że to był konkurs my będziemy walczyć”, powiedział Costa. “Nasza broń jest zespół. – Posiadają po jednym na raz Jeśli nadal będziemy w ten sposób, więc możemy to zrobić.” Spójrz, jak Spartanie praktykowane po raz pierwszy po zdobyciu tytułu.

Rate this post