“I na przemian w człowieku.” Vojtek emeryturze i podziękowałem mu Třinečtí

Vojtek lewej Třince więcej niż trzy lata, aw tym tygodniu ze względu na problemy z kręgosłupem postanowił zakończyć karierę.

Klub Bosses dał mu koszulkę z numerem 251, który odpowiada, że ​​dla producentów stali odchytal.

“i na przemian człowiek” jest znany wiadomość Vojtková, jak w Trzyńcu była głównie dwóch, a co więcej, często klub wysłał go wraz z wieloma innymi zespołami. “Ile razy mogłem dla siebie. Wziąłem ją w życiu. Być może powinno być “Vojtek powiedział.

Od Třince wrócił do rodzinnego Prerov drugiej ligi.W ciągu ostatniego tygodnia, on wystawiany w poniedziałek.

“W lecie Przeszedłem przez wszystkie szkolenia, ale tydzień przed zawodami uszkodziłem znowu moje plecy, które miałem w zeszłym roku i rok wcześniej, więc skończyło się w szpitalu kapačkách. Znowu ułożyła, ale znowu uraz wrócił. To nie tak. Zdrowie jest tylko jedno, “Vojtek powiedział.

Trzyniec, w którym w sezonie 2000-2001 przyniósł jazdy Vladimir Vůjtek, zdobyła tytuł 2011. W sezonie 2007-2008 był najlepszy bramkarz ekstraklasy, a także odbyła rekord wybuchu bomb.Jego moc wynosi 218 minut i dziewięć sekund.

A w Trzyńcu, udało mu się wcisnąć na stanowisko lidera i Roman Čechmánka … “To było dawno temu, ale to było trochę inaczej”, powiedział. “Roman miał problemy zdrowotne i ja wtedy dostał szansę i chwycił ją. Teraz, kiedy skończę z tyłu, więc pamiętałem rzymskich, ponieważ skończył się de facto, jak również. “

Vojtek będzie Klub Prerov pracy jako trener bramki. “Jestem tak codziennie na lodzie. A jeszcze robi trener młodzieży.Na przejściu na trenéřině przygotowałem ciągu ostatnich dwóch lat, zrobiłem edukacji niezależnie od trenera, “powiedział.

Klub rozpoczyna wzrok syna. “Coaching własnego dziecka jest karą”, uśmiechnął się.

Vojtek na karierze trenerskiej w Extraliga chwili nie uważa. “Nie lubię żadnych patetycznych deklaracji. A potem, do najwyższego lotu musi mieć licencję A, a ja mam tylko B “, powiedział bramkarz nazywany Kokin.

Tu w młodości, kiedy zabrakło i miał pełne kieszenie słodyczy lub Kokin, którzy On rozprowadzane. “To Kokin to mój syn,” powiedział.

Rate this post