Inne zmiany w Ołomuńcu: Kończy Linhart z Obročníkiem, zwraca Yunisa

Klub wstępnie wykończone gospodarzem wiecznie kontuzjowany napastnik Zdenek Linhart od Slavia i zgodził się na przedłużenie kredytu pomocnik Michał Obročník od Liberca.

Mimo trzymiesięcznego czeka marodění z ramieniem. Trzyniec wypożyczony pożyczać Hanáci obraźliwe zaokrąglony Luke’a Buchvaldka.

Odwrotnie pobrać z polskim mieście Katowice napastnik James Yunis i Pardubice obrońca Michael Surzyna.

defensywny pomocnik Obročníka chciał Sigma zachować, nawet jeśli zraniona i choć jesień wzrósł zaledwie siedem mecze od w przeciwnym razie pokrył tył niezawodnego Kalvacha. Udało mu się nawet dogonić.

„The Obročníka byliśmy zainteresowani, chociaż nękane mu problemy zdrowotne. Ma długotrwałe trudności z ramieniem, rekonwalescencja potrwa do trzech miesięcy.Mimo to chcieliśmy na niego czekać i przedłużyć hosting. Michał kończy się w lecie w umowie Liberec, chce umieścić w porządku i wtedy zobaczyć, co robić dalej „interpretuje dyrektor sportowy decyzji Sigma Ladislav Minar gracza.

Linhart nie grał jesienią Ołomuńca minutę. „Był stale problemy ze zdrowiem, więc nie mógł egzekwować”, powiedział Minar.

z trzech letnich goście pozostać w klubie po prostu zatkać Roman Połom. I martwiłem się o obrażenia. “Przywieźliśmy graczy, którzy mieli problemy zdrowotne. To trochę rzadkość, ale czasami tak się stanie. Roman jest doświadczonym graczem z dwoma klubami ligowymi wokół niego.”Minar powiedział.”

Yunis i Surzyn będą mieli szansę w pierwszym zespole. “Surzyn grał w Pardubicach nieprzerwanie, trafił do drużyny dwudziestu, ale musi nam pokazać, jak poradzi sobie z tym poziomem”, powiedział Minar. “Coroczny pobyt Kub Yunisa nie zadziałał tak, jak chciał. Zobaczymy, jak on będzie w tym procesie. ”

Dołącza sześciu sześciu nastolatków. “Zasługuje na to.Jesienią wykonali dużo pracy, to była nagroda “- dodał Minar, biorąc pod uwagę, że miał zostać oddany do użytku wydział wylęgarni Jana Štěrby. „Nie dlatego, że chcieliśmy w lewo, ale czujemy, że jesteśmy to winni mu grać więcej.”

Po zakończeniu jesiennej karierę zakończył Škerle doświadczonego Centre back Alex, który z powodu kontuzji, ale nie grał w sezonie lub gry. W klubie pozostaje on wiodącą drużyną.

Jedyne większe interwencja w ambitnym zespołem, który należy w lidze trzecie miejsce i nie opuszcza pacjenta w Pilznie, na co oczywiście doprowadziło do Sigmy gospodarzem Jakub Reznicek. “Nie sądzę, że będą większe zmiany.Chcemy, aby zespół pozostał razem – mówi Minar.

Rate this post