Jak uczyć Agresywny Soccer Odtwórz

To jest szorstka, aby wygrać te, jeśli boją się kontaktu. Najbardziej trudne skład może typowo “wygrać” większość 50/50 piłek i może zyskać na ogół mecz. Decydujące jest, że defenseive gracze będą wytrzymałe i nie przerażające pełnego kontaktu. Jeśli gracz jest tchórzliwa kontaktu cielesnego, można oszczędzić sobie kilka celów, jeśli grasz mu na Fullback lub Sweeper. Każdy gracz, który jest tchórzliwy pełnego kontaktu jest w niekorzystnej sytuacji. Idealnie chcecie nauczyć graczy się nie tylko odważny i nie boi się kontaktu cielesnego, ale także poruszać się szybko i być silna o przeprowadzce do piłki i zdobyć otwartych kulek. To zwykle nie jest łatwo pouczać. Kilka dzieci są z natury ostrożne, a większość młodych młodzi zostali pouczeni, że niesforny lub agresywna gra jest zła, bo ktoś może dostać rannych. Często jesteśmy pytani, jak trenerzy mogą pouczyć graczy, aby być bardziej twarde. Uważamy, że wsiada do gry i twardej grze są dwa z najważniejszych rzeczy można poinstruować. Samo wyrażone, gracze, którzy się szorstka i grać agresywnie, mogą mieć większą satysfakcję i przyjemność z gry, niż ci, którzy tego nie robią.

Teraz, nie mówimy o zachęcanie brudne, niebezpieczne lub nieuczciwą grę, mówimy tylko o wsparcie graczy do zgiełku, być mężny i dołożyć wszelkich starań. Niektóre z moich ulubionych Fullbacks były małe gracze, którzy brakowało umiejętności, szybkości lub znacznie sportowe umiejętności, ale były twarde i Dauntless i nie wycofa się z nikim. Poniżej przedstawiono kilka wybranych pomysłów do twojej sytuacji i praktyki gier, które uczą hustling i twarda gra:

Poinstruować swoich zawodników, że jest to bezpieczne, aby być mężny, wytrzymały i mocny. Jednym z praktycznie wszystkich znaczących rzeczy, które możesz zrobić jest promowanie swoich graczy i pogratulować im Podczas gdy oni są odważni i twarde. Spróbuj zrobić to w sposób potwierdzający, takich jak: “sposób, aby uzyskać chropowatą Mary” albo “zdobyć piłkę Matt, możesz to zrobić!” albo: “Droga do walki o piłkę Tommy!” Jednym z pomysłów, które piłkarskie Trenerzy mieli umiejętne szczęścia jest generowanie wyróżnienia za trudne, nieustraszony gry. Na przykład zadać kilka matek wyciąć gwiazdki na złotym, srebrnym lub czerwonym żelazem na tkaninie i dostarczamy je do graczy, którzy grają wytrzymała. Gracze mogą prasować gwiazdy na rękawach Jersey. Albo nawet dostarczać z żelaza na małą skalę na plastry piłka nożna lub cokolwiek wyobrazić twoi gracze polubią. Prawie gracze cieszą się ciągnąć w tego rodzaju świadczeń.

Gry Premium wiertnicze, które uczą się w grze, walka i ciężko grać:

o wszystkich grach wiertnicze obejmują rywalizację i ciśnienia. W tych chodzi praktyka gry sesji modelu prawdziwe “mecz” okoliczności i promować graczy dostać szorstki i wykonywać działania piłki nożnej pod ciśnieniem w grze “trwałość”. Istnieje wiele gier wiertnicze premium, które instruują hustling, agresywna gra i jak do “wywłaszczenia” the “onball atakujący” w spotkaniu pierwsze, próba “Shoulder Tackle i wytrzymałości na mecz piłki.” Walka ramię “i” Wytrzymałość na piłce są dwie bardzo ważne sprawy do nauczania. W tym meczu dostanie gracze wykorzystane do pełnego kontaktu i uczyć ich, jak trudne walczyć o BAL). Następnie wypróbować “ataku i obrony Tag Ball”, “Po drugiej iz powrotem Ball Tag”, “przecierali obrońców”, “Double Dare ataku i obrony”, Dribble i naklejki i do tyłu “i” Rekiny i rybki “. Dwa inne gry, które mogą uczyć swoich zawodników do agresji są “bronić bramki & Clear mecz” i “rzut rożny Symulacja” są dwa również nauczyć niektórych innych przydatnych zagadnień.

Rate this post