Jürgen Klopp ujawnia rolę w zawarciu nowej umowy z Liverpoolem dla Jona Flanagana

Jürgen Klopp ujawnił, że wziął udział w decyzji o nagrodzeniu Jona Flanagana nowym trzyletnim kontraktem w Liverpool.Uefa oskarża Manchester United i Liverpool o kłopoty z Ligą Europy Czytaj więcej

Flanagan, który ma Niedawno powrócił do składu pierwszej drużyny po 20-miesięcznym zwolnieniu z powodu kontuzji, podpisał umowę w piątek po tym, jak wszedł w ostatnie cztery miesiące swojej obecnej umowy, zanim osiągnął porozumienie w sprawie przedłużenia.

-letnia przeżyła upalny czas z problemami z kolanem, ale zaimponował Kloppowi w jego pięciu występach w Liverpoolu od stycznia, menedżer zachęcił klub do zabezpieczenia usług Flanagana do 2019 roku.

Klopp powiedział: “Byłem nieco zaangażowany w te negocjacje. Jesteśmy szczęśliwi szczególnie dla Flanno – z powodu długotrwałej kontuzji może to być trudne, a to jest lepsze dla Flanno.Na świecie są też inni obrońcy, ale nie ma ich zbyt wielu. On jest naszym chłopcem i jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Nie biorę udziału w liczbach, ale oczywiście brałem udział w decyzji, że chcieliśmy zaoferować mu nową umowę i jakiego rodzaju umowę. ”

Flanagan powiedział oficjalnej stronie Liverpoolu:” To genialne . Jest to coś, co zawsze chciałem robić, odkąd byłem dzieckiem. Myślę, że to już moja trzecia profesjonalna umowa, więc jestem bardzo zadowolona.

“W ciągu ostatnich dwóch lat wiele przeżyłem z powodu kontuzji i wszystkiego wokół tego, a może kilku ludzie myśleli, że moja przyszłość jest wątpliwa i takie tam. Ale ciężko pracowałem, a to jest tylko bonus na końcu tego. ”

O wpływie Kloppa, Flanagan dodał:” On był ogromny. Był świetną pomocą.Kiedy wszedł, byłem ranny, ale utknął przy mnie, można powiedzieć. Miał wiarę we mnie, a kiedy nadszedł czas, wsadził mnie i uwierzył we mnie. Mogę mu tylko podziękować. ”

Alberto Moreno będzie miał drugi skan w piątek na problem z ścięgnem, który powstrzymał go przed czwartkowym finałem Ligi Europejskiej w Manchesterze United. Pierwszy skan w środę nie pokazał kontuzji, ale hiszpański obrońca “poczuł ból i nie mogliśmy zaryzykować”, powiedział Klopp, który będzie czekał na piątkową ocenę przed sfinalizowaniem swojego składu na niedzielny mecz w Southampton.

Rate this post