Kadlec i Vydra wzmocnią jedenaste. Bierzemy to, co najlepsze, powiedział Dovalil

„Staraliśmy według statystyk, aby wybrać najlepszych graczy”, powiedział trener James jedenadvacítky Dovalil. „Na krajowym Euro mamy najsilniejszą grupę będziemy szczęśliwi teraz, że zarówno integracja”.

Kadlec i Vydra grać w dobrej kondycji: pierwsza jest zwracana na pożyczki z Frankfurt, Niemcy do Sparty, i udało mu się zdobyć trzy cele, drugi w ostatnich zwolenników tydzień shooter w angielskiej drugiej ligi Watford.

dlatego też oczekuje się, że nie dostałem szansy w krajowych ACK zespołu, dla których wcześniejszy ponownie wprowadzone.Ostatecznie jednak doszło do porozumienia z trenerem Pavel Vrba, i oba są nominowani jedenadvacítky.

„To było jak tej standardowej, spokój, profesjonalny umówiliśmy,” powiedział Dovalil. „Otter chce konkurować na Mistrzostwach Europy ostatnich sześciu miesięcy nie miały ACK takie obciążenie, więc doszliśmy do tego jednego rozwiązania. Jeśli jego forma zostanie ukończona, może ponownie się pojawić. To samo dotyczy Kadlec. „

Dovalil przyjemność mają dwa do przodu dostępne, ponieważ wiele innych wariantów naprzód swoją ofertę. – Książę Dukli ma ranną chrząstkę, trzy tygodnie drogi stąd.Poza Kadlec zobaczyć teraz w lidze napastnik Czeskiej użytecznych dla naszego wyboru „, tajnym.

nominacja nie jest jeszcze Sparta pomocnik Ladislav Krejci, którzy powinni grać dla Acko przeciwko Łotwie. Po tym jednak, może również przystąpić do jednadvacítce.

„Jeśli nic poważnego się dzieje, to może być dostępny dla drugiego meczu”, powiedział Dovalil. „Priorytetem jest zdecydowanie A-team, to będziemy go rozwiązać wcześniej.”

jedenadvacítky Trener cieszy się również bieżące pomocników forma Skaláka lub być odrzuceni fakt, że kluby regularnie podejmowany wszystkich trzech bramkarzy. Jednym z nich powinien być liderem, chce ukazać jeszcze.

„Pomysł mamy, ale nie chcę, aby określić. Ważne jest, aby złapali.Pawlenko wykonuje dobrze, Koubek zmiatania dwa zera, zbyt Reichl odgrywa. Jest to jeden z radości, jak w poprzednich wyborów tak często nie przypadek „.

Pierwszy czeski zespół będzie rywalizować w dniu 27 marca w Letná z Anglią cztery dni później biegnie przeciwko Portugalii w Edenie. Silni przeciwnicy powinni sprawdzić zespół dobrze przed zbliża się do euro.

„Cieszę się, że udało nam się zorganizować te mecze. Będzie to punkt odniesienia wobec którego widzimy, jak trzy miesiące przed mistrzostwach jesteśmy „, powiedział Dovalil.

Nominacje Czechy narodowy pod-21 w piłce nożnej

mecze przygotowawcze z Anglii (27. marzec w Letna w Pradze) i Portugalia (31 marca w Pradze Eden)

Rate this post