Każdy kontrowersje NBA nad graczami odpoczynku jest słuszny – i źle

W odpowiedzi, adwokat NBA, Adam Silver, wysłał w poniedziałek każdą drużynę z memoriału, mówiąc, że nie będzie “znacznych kar” za nie przestrzeganie zasad ligowych dotyczących wysyłania właściwych ogłoszeń, gdy spoczywają gracze z gier primetime. Srebrny ma rację, zwłaszcza biorąc pod uwagę kwotę pieniędzy, którą NBA otrzymuje od kontraktu z ABC, nie mówiąc już, że omawiane gry – w tym Cleveland Cavaliers i Golden State Warriors – miały przyciągnąć zwykłych fanów.Doc Rivers : Decyzja Cavaliersa o spoczynku LeBron James i jego współpracownicy “nie fajnie” Czytaj więcej

Memo zrewitalizowało trwającą debatę na temat harmonogramu NBA.Krytycy, większość trenerów głosowych, twierdzą, że zawiera zbyt wiele gier rozgrywanych w ciągu zbyt mało dni, nawet przed jednym czynnikiem w maratonie, który jest sezonem. Trenerzy pozostają kluczowymi graczami, wiedząc, że zbyt wiele minut gry w zbyt wielu meczach, zwłaszcza w grach w kolejny dzień, dramatycznie zwiększa ryzyko obrażeń. Nikt nie chce widzieć, jak gwiazdy starych przegrywają ważne rozgrywki w sezonie regularnym, ale gorzej dla wszystkich, którzy biorą udział w straceniu, przychodzą na mecz.Zarówno Cleveland, jak i Golden State mają ostatnie doświadczenia z tym.

Silver jest w pełni świadomy tego wszystkiego, jest to część jego pracy, dlatego jego notatka przypomina kolana, Szybką reakcję na dwa bardzo wysokie incydenty, a nie na początek poważnej zmiany w polityce. Udając, że nie rozumie podstawowych przyczyn poruszania trenerów obu zespołów, może on zakończyć się tylko sukcesem w utrzymaniu ich cyklu wiadomości o wiele dłużej. (Załącznik A: ta kolumna istnieje).

Nie jest on jednak jedynym, co jest zrozumiałe, fałszywą ignorancją. Dyskutując publicznie na temat bez łatwej odpowiedzi, nie pomaga nikomu w przedstawieniu wielostronnego obrazu sytuacji.W końcu to nie jest tak, jeśli chodzi o nasz obecny klimat polityczny, sugeruje, że jest to szczególnie kiepski ruch, aby bronić swoich działań z rażącymi półprawdami i zobaczyć, jak daleko ich zajmie. Sezon NBA jest wszystko, ale decyduje o przerwie All-Star . Czy to wymaga rewolucji? Czytaj więcej

Na przykład szef trenera Cavaliers, Tyronn Lue, bronił swojej decyzji, wskazując, że Kyrie Irving musiał wyjść z poprzedniej gry z bardzo prawdziwym problemem na kolana i że Kevin Love zagrał swoją pierwszą grę Powrót po długim nieobecnym urazie.Niestety, Lue także zagrał kartę udając, że nie rozumie, skąd pochodzi krytyka, co mogłoby się dziwić, gdyby w jakiś sposób zapomniał o ogromnym kontrowersji, która miała miejsce zaledwie tydzień temu. Sam LeBron James także najwyraźniej zapomniał o ruchach wojowników później, gdy odpowiedział na wiadomości o notatce Srebrnego, mówiąc, że liga tylko troszczy się o to, aby go zaangażować.

Trener państwa Golden State Steve Kerr oburzył jego Decyzja o spoczynku Stephen Curry & nbsp; Draymond Green, & nbsp; Klay Thompson & nbsp; i Andre Iguodala przeciwko Spursowi w sprawie “najgorszego rozkładu, jaki kiedykolwiek był.” Podobnie jak Lue, Kerr nie Dokładnie kłamie.Wojownicy byli w odcinku, w którym grali osiem gier w ośmiu różnych miastach, zbierając absurdalną liczbę mil ulotek w tym procesie. Problem polega na tym, że Kerr spodziewa się, że wierzy, że nie próbował w ogóle wysłać wiadomości z określonym momentem, w którym postanowił wyrwać prawie wszystkie jego początki, co nie było tylko grą primetime (którą jego drużyna Ma więcej niż jakikolwiek inny zespół NBA w tym sezonie), ale ten, który od dawna był oznaczony jako potencjalna “gra roku”.

Kto wie, może postać, która doprowadzi obie strony razem, będzie Osoba, która najbardziej sławnie uczyniła “graczy z siedzącymi gwiazdami masowo na grę na żywo w telewizji na arenie międzynarodowej”, to jest godne podziwu.W 2012 roku David Stern, srebrny poprzednik, ukarał 250 000 dolarów Spursowi, gdy szef Gregg Popowicz siedział Tima Duncana, Tony’ego Parkera, Manu Ginobili i Danny Green przed meczem TNT przeciwko LeBron Jamesowi z Miami Heat w 2012 (ok James nie jest wcale źle, gdy mówi, że grzywny zawsze wychodzą w grach z nim związanych). W tamtym czasie powszechnie wiadomo, że Popowicz wyśle ​​bezpośrednio do komisarza bezpośrednią prośbę o plan.

Więc ktoś by przypuszczał, że Popovich byłby zdecydowanie po stronie Kerr i Lue, ale on był Pierwsza figura przedstawia oczywiste: obie strony mają uzasadnione obawy.Był nawet przekonany, że NBA wyobraża sobie to:, “wiemy, jak wypłacane są wynagrodzenia. Zjednoczymy się znacznie lepiej niż republikanie i demokraci. ”

Jeśli część tych dwóch trenerów spoczywała kluczowych graczy na sobotniej nocy, aby wysłać Srebrną wiadomość o Harmonogramu, to zostało wyraźnie odebrane. Mam nadzieję, że w tym momencie wszystkie strony zaczną współpracować, aby upewnić się, że najlepsi gracze sportu są na dworze w największych grach, co jest ostatecznie tym, czego wszyscy chcą.

Rate this post