KOMENTARZ: Cisza reklamowa lub tricking to nie jest droga

hokej lodowisk jest często brzmi wulgarność, pieprzny adres jest utrzymywana na krzycząc na sędziów, zawodników i kibiców przeciwnika. Więc niepotrzebnie zwiększa napięcie rozprzestrzenia nienawiść, która staje narodziny bezsensownych konfliktów. W tym samym wulgarności z ust fanów szkodliwe plotki Ekstraliga, zniechęcają potencjalnych widzów.

Nawet samych graczy obsceniczne krzyki i śpiewy często skazany.

Fankluby takie manifestacje brać za pewnik, ale ktoś przysięgam przysięgam nie być normą nawet w codziennym życiu, nawet podczas oglądania sportu.

Rozumieli to miało w różnych krajach i sektorach. Sankcjonowania publiczność złe zachowanie staje się trend i jest logiczny powód.arena sportowa powinna być miejscem, gdzie ludzie cieszą się, gdzie czują się bezpiecznie i gdzie chcą przyjść nawet z dziećmi, które musi w końcu rozwijać lojalnych zwolenników.

liga chce zaoferować produkt, który będzie odwołanie do szerokiego spektrum społeczeństwa. Aby uczynić taki produkt atrakcyjnym, powinien on mieć pewien poziom. Zarówno sportowe, jak i towarzyskie. Wysiłki Ice Hockey Federation jest tak spontaniczne zkulturnění stadiony środowisko.

Reakcja fanklubów i ich liderów napisał otwartych przepisów hazardowych regulacji amortyzacji, który pozwala teraz na karanie wybryków, działając dziecinnie.W liście do łatwo znaleźć niepotrzebne argumenty faule, wszystko brzmi w duchu: „Chcemy kontynuować dopingować brudne, albo nie trafi do hokeja w ogóle.”

Jednak istnieją rzeczywiście wulgarność stworzyć zapierające dech w piersiach atmosferę potrzebne? Nie, intonowanie arbiter z opisem kobiecej natury nigdy nic nie pomogło. I znów przynosi grzywny.

Fancluby Extraligi mogą smakować gustownie. Jeden przykład dla całej tej wiosny:

To była burza. Silny, nieskończony. Podobnie jak powieści Hemingwaya. Z jednego kotła było zmodyfikowane kąpielisko “Około Hradce”. Od drugiego ryknął jeden ze słynnych czeskich przyśpiewek.

Efekty wizualne stworzyły kreatywną, zabawną pląsawicę zamiast błyskawicy.Właśnie grając w półfinałach Tipsport i hokejowych fanach, troszczyliśmy się o wspaniałe tło. Nawet bez wulgarności. Większość piosenek krążyła bez słów, w innych można ją było łatwo wymienić.

Chciałbym zobaczyć jedną grę pomiędzy Hradcem a Brnem. Kiedy kotły koncentrowały się na chórach i obowiązkach, zrozumiano, dlaczego wielu obcokrajowców, po przybyciu do ekwipunku do niebios, przyniosło atmosferę. Dlaczego miałbyś zepsuć coś takiego z prymitywnymi szansami?

Od fanów zależy, czy naprawdę nie będą mieli lepszego humoru i dobrego szumu, banerów czy niepotrzebnego wulgaryzmu. W jednym jednak przedstawiciele fanklubów w liście otwartym są niewątpliwie słuszne.Nowa gra jest w porządku upływ tłumów raczej niejasne.

Nasi ludzie są trudne do określenia, co kryje się za krawędź, a co nie jest. Nie jest przyzwyczajony do zarządzania precedensami, którymi szybko zajęły się kotły Pilzno i ​​Brno. Ta kwestia zasługuje na uczciwą dyskusję po obu stronach. Utrzymanie Federacja Hokeja na Lodzie wita swoich fanów o nią, ale prawdopodobnie nie warto

Zamiast konstruktywna krytyka przyszła z pomocą których dialog robi. – transparenty z przesadną przerwami oświadczenie protest list od doping i gra na emocjach.

Hokej zawsze rozgrywał się między hasłami, teraz dostajesz sam doping. Czy należy grać i śpiewać na szerokim lub wąskim lodowisku, należy omówić.Bez argumentacji faule i wzajemny szacunek.

Rate this post