Konta u kilku bukmacherów…?

Wielu graczy popełnia podstawowy błąd grając i koncentrując swoją uwagę tylko na jednym bukmacherze. A przecież każdy ma inne kursy i stawiając konkretne mecze u każdego z nich możemy wygrać całkiem inna kwotę. W dobie obecnych szybkich transferów finansowych posiadanie kont u kilku bukmacherów i wpłacanie oraz wypłacanie środków jest bardzo proste. A co najważniejsze może w bardzo wielu wypadkach okazać się także bardzo korzystne finansowo.

Uważam, że na początek wystarczy mieć konta u 3-4 bukmacherów. Każdy z nich ma wyższe kursy na jakieś konkretne dyscypliny . Na przykład Unibet ma najlepsza ofertę na hokej skandynawski, Betclic na piłkę nożną w krajach południowoeuropejskich, Bet-at-home na sporty zimowe.  Warto więc przed postawieniem zakładów sprawdzić u którego bukmachera dany mecz lub zestaw zdarzeń osiągnie najwyższą ofertę. jako przykład posłużę się dzisiejszymi zakładami na mecze Ligi Mistrzów. Wybrałem dla porównania trzy “pewniaki” i zobaczmy jak różnią się kursy u kilku bukmacherów. Te mecze to:

Chelsea – Schalke 04

FC Porto – BATE Borisov

Roma – CSKA Moskwa

Porównując kursy tych meczu otrzymaliśmy całkiem ciekawe zestawienie. Mimo że na pierwszy rzut oka kursy sa bardzo do siebie podobne i rożną się setnymi częściami wychodzi w sumie całkiem spora różnica.  te trzy mecze dadzą ogólny kurs:

Bet365 – 2,66

Unibet – 2,55

Bet-at-home 2,42

BetClic – 2,56

Jak sami widzicie różnica jest dośc spora. Stawiając 100 PLN na te trzy”pewniaki” w Bet-at-home wygramy 142 PLN na czysto. Ale już w Bet 365 aż 166 PLN . A więc aż o 24 PLN więcej. To aż 15% . Czy gdybyś wiedział że w sklepie obok to samo jest aż o 15% tańsze to nie przeszedłbyś kilku metrów 🙂

Oczywiście w zależności od dyscypliny sportowej, ligi rozkład kursów może być całkiem inny i w innym przypadku to właśnie oferta Bet-at-home będzie najwyższa. Dlatego warto mieć kilka kont u różnych bukmacherów by móc na takie wahania szybko reagować , a co za tym idzie więcej wygrywać .

 

Konta u kilku bukmacherów…? 2.50/5 (50.00%) 2 votes