Kościoły są głupie i głupie. Jak wygląda dylemat jednego podpisu?

Kiedy to było konieczne w lecie 2011 roku w Brnie, Liberec dotarł do niego – potem milion koron „w pakiecie” z przodu Rabušic. Podczas gdy jego partner jest za odbiegała wyścigu we włoskiej lidze i teraz próbuje dostać się do starej formy z najgorętszych towarów Josef Šural czeskiego futbolu zimy.

„Czuje, że on Liberec zaczął być małe, więc powinieneś poprawić. Nie myślę tylko finansowo, co jest towarzyszące. Powinien myśleć o najważniejszej rzeczy: grać i dostał się do Euro „, mówi Verner Lička, przewodniczący Związku czeskich trenerów piłkarskich

Sural wie, że jest na rozdrożu.. Potrafi wybrać cztery trasy. „Wszystkie opcje są na tym samym poziomie”, powiedział 25 lat-letni ofensywny pomocnik we wtorek, kiedy biegł za pierwszym treningu zimowego z Liberca. Zainteresowanie zwinnym chicle jest świetne, Šural już spotkał się z Trenerem Ščasnym. “Oferta Sparty jest dobra, nie tylko finansowo, ale także sportowo” – przyznał, Sparta jest gotowa dać gwiazdorską miesięczną pensję w wysokości ponad pół miliona koron. I z Libercem, gdzie umowa kończy się z Sural latem, z pewnością się zgodzi. Kwota transferu wynosi w przybliżeniu 11 milionów.

Sural jako wielki plakat miałby szansę w podstawowym zestawie, zagrałby tytuł, ale jednocześnie musiałby poradzić sobie z ekstremalną konkurencją.Przed Spartan Dočkal, Frýdek, Konaté, Fatai, krawiec, Zahustel, Matějovský, Jiracek i Vacha.

„Sparta i Slavia z pewnością oferują wiele. Im wyższe pieniądze, tym bardziej prawdopodobne jest, że gra, ale…Wciąż uważam, że ryzyko jest zbyt wysokie “, mówi Coach Lick.

“W Libercu ma dużo zaufania do tego, co robi, kiedy zaczyna od szczytów? Szczerze mówiąc, Sural nie ma nazwy, więc przeniósł się do Sparty i wszyscy tam siedział na dupie ”

! >

klub ma po latach nędzy wielkich planów i ambicji. Silnie wzmacnia.Plotka głosi, że nowy chiński właściciel oferuje Sural jeszcze więcej pieniędzy niż Sparta.

„Pieniądze to nie najważniejsza decyzja w Pepa. Spekulacje, że poszukiwacz, za złe „, mówi agent zawodnika David Nehoda.

„To dobry i przyzwoity facet, choć jest oczywiste, że chciałby, aby zapewnić krótką karierę. Jeśli negocjacje ktoś rozmawia o pieniądzach, więc tylko dlatego, że moja praca. Kopię dla moich graczy, aby jak najlepiej ich wykorzystali. Najważniejsze jednak jest strona sportowa: Joe ma wielkie marzenie, aby zagrać na Euro „

W Edenie byłoby Sural bardziej przypominało Liberec – wraz z strzelca Milan Škoda będzie główną gwiazdą zespołu!.Ich współpraca z pewnością byłaby mile widziana przez krajowego trenera Pavela Vrbę. .

“? Taka współpraca byłaby bardzo zadowoleni, ale to będzie Slavia melodię teraz” zwraca się wypadek

3 za granicą

Po Sural chętnych zamożnych klubów z Turcji, gra była ogromne pieniądze, ale w ten sposób może być wydane. “Gdyby to nie była sportowa sprawa, ale tylko finanse, powinienem był zostać wybrany” – powiedział Sural. „Nie chcę stracić okazji, aby przejść na euro, bo to ja przekazującego gdzieś, gdzie grałem.”

oferuje belgijskie i holenderskie lig, ale…„Pepa jest w ich własnych szczypcami.Cała Europa wie, że jego kontrakt wygasa w lecie, więc trudno znaleźć klub, który chciałby zapłacić milion euro. Each’d raczej logicznie czeka aż za darmo „, mówi się wypadek.

Co więcej, choć Hoffenheim ma miejsce ekstremalną obrońca Pavel Kadeřábek, który był w czeskiej lidze pobicia, to może mieć Sural bardziej skomplikowana.

“Inne kraje to zawsze ryzyko,” kiwa były napastnik Ludek Zelenka. Licka zgadza: „connect przez pół roku przed turniejem jest bardzo trudne.Nawet Sural zaleca, by pozostawała w ”

t </> rozpiętość

Tak, opcja ta jest wciąż żywa, choć nie wydaje się prawdopodobne, ekstra, który również przyznał dyrektor sportowy Liberec Jan Nezmar. Po upadku klubu, Šural odmówił znacznie ulepszonego kontraktu, ale w Libercu był wyjątkowy. Ale wciąż może myśleć i zaskakiwać.

„Będąc na miejscu Boba, bym wybrał ścieżkę, w której bym przynajmniej nie groził w ostatecznej nominacji na Euro. Właśnie to Liberec oznacza w moich oczach “- mówi Zelenka. “Są o wiele mniej znane.Wszędzie musiałby walczyć i udowodnić. „

Kontynuując w Libercu podlega przedłużeniu kontraktu. Jeśli tak się nie stało i nikt go nie kupił, mógł biegać przez pół roku w lesie. Za karę! Wielu graczy doświadczyło tego już w Libercu.

Istnieje również możliwość, że Liberec i podpisał nową umowę wstawić wyraźną klauzulę wyjścia, na ile będzie wolny po Mistrzostwach Europy. Potem było tylko mydlenie.

Jak Sural decyduje?

Rate this post