Lashak zakończył karierę. Co dalej? Trener bramkarzy reprezentacji Słowacji

Lasak w ciągu ostatnich czterech finałach tegoroczne pojedynki uszkodzonych więzadeł kolanowych i po operacji. Ponadto Liberec rozwiązał umowę. Choć przyznał się do końca kariery, wydawało się, że przyciąga aktywny zawrzeć długą karierę w Zwoleniu, gdzie nie tylko rodzi się, ale dorastał w hokeja na lodzie.

„I oferują emeryturę w Zwoleniu. A ja też pokusić się grać w domu przed rodziną, że po mojej kariery wcześniej. Z drugiej jednak strony nie poradzi sobie ze wszystkim. Nadszedł czas, aby poddać doświadczenie dla młodych zawodników, „wyjaśnił swoją decyzję Lasak.

” W momencie składania oferty od (dyrektor generalny słowackiej reprezentacji) Mira szatana, byłem w drodze do Liberca, gdzie usiadł z trenerem Philippe Free Messages. Chciał, żebym się nie skończył.Ale podjąłem decyzję o zaakceptowaniu oferty Shatana. Poczułem moralny obowiązek pomóc w spokoju, ponieważ wszyscy wiemy, że byłem jednym z tych, który zainicjował zmianę funkcji. Teraz nadszedł czas, aby położyć głowę na dzienniku. Albo zrobić, albo pójdę i odchodzą w zapomnienie, „powiedział Lasak.

Ale też przyznał, że od tej chwili skinął ofercie szatana, spędził kilka bezsennych nocy. Oprócz pracy dla elity wybór słowackiej że nowo podejmuje kanadyjski autokarów Craig Ramsay będzie Łasak również pomóc w selekcji bramkarzy młodzieżowych.

„W ciągu dnia jestem podekscytowany faktem, że mam nową pracę, ale potem na trzy w Budzę się i zastanawiam się, czy dobrze mi idzie. Oczekuję jednak, że pomogę w ten sposób.Hokej to najlepsza praca na świecie i jeśli mogę pomóc dzieciom przeżyć te wspaniałe emocje, które ja sam doświadczyłem, może mi będzie spełniać więcej niż rzeczywistej pozycji bramkarza, „zadumał Lasak.

Posiadacz pełną kolekcję medali z Mistrzostw Świata zdobył tytuł czeski w Pardubicach (2005) i zeszłego roku z Libercem. Zdobył zarówno w NHL, jak i Lidze Kontynentalnej, również ciesząc się fińską najwyższą konkurencją. Myśli pod koniec jego kariery były osiem lat temu, kiedy doganiał w Koszycach. W tym czasie czuł się wyczerpany, ale ostatecznie udało mu się ponownie rozpocząć karierę.

Rate this post