League One Zakłady weryfikacja

Southend United skorzystał zobowiązań Colchester United w FA Cup przejmując pole position w League Two. W Shrimpers były 4/7 zobaczyć off walczy Swindon Town na Roots Hall i nie zawiedzie z 2-0 zwycięstwo.

Luke Gutteridge, który cierpi z powodu grypy w tygodniu przełamał impas w 31 minucie i były Tottenham Hotspur aplikant Mark Gower podwoił prowadzenie minutę później. Southend obecnie niepokonani od 11 meczów i dwa punkty przewagi na szczycie tabeli, choć druga umieszczona Colchester mają dwa mecze w ręku.

Sprawy idą coraz gorzej dla Swansea City, który osunął się 1-0 klęsce pod lokalnym rywalem Bristol City. Swansea wygrało tylko raz w ostatnich dziewięciu meczów ligowych i nie spadł na czwarte firma Bet-at-home miejsce w tabeli. Pomimo Fielding w-demand Lee wysuwane i nowym nabytkiem Rory Fallon, łabędzie nie mógł rozbić zmaga Bristol, 6/4 strzałów przed inauguracją i zostali pobici przez bramki Louis Carey na pociągnięciem połowa.

Huddersfield Town, przy 9/10, utrzymywane ciśnienie na górze po dwóch pochodzących z dwóch bramek w tyle, aby pokonać lokalnych rywali Oldham Athletic 3-2 i Nottingham Forest zobaczyłem swoje firma Expekt nadzieje Baraż wgnieciony dalej poślizgnięcia się porażki u siebie z Barnsley. Dwie bramki wewnątrz półgodziny Marc Richards zdobył tykes niezapomniane zwycięstwo w dużych 3/1 kursów.

Chesterfield stałą presję na kwartet play-off z 2-1 wygrać w Bournemouth. przy kursie 2/1, podczas gdy w Blackpool wkradł dalej od strefy League One utrzymanie po wygranej 3-0 na Hartlepool United na 11/4.

Tranmere Rovers zdobył swój czwarty bezbramkowy remis z rzędu na fellow bocznej połowie tabeli Bradford City, zmaga się z przodu bramki. Sprytni gracze będą mieć utknął w 23/10 w ofercie tego meczu kończącym cały plac.

Rate this post