Liam Dawson storočia stavia Hampshire pod kontrolou proti Yorkshire

A závod pre bonusové body, ktoré začalo tempom slimačím v prvej smena Hampshire mal vzrušujúce crescendo počas druhej popoludní, ako sa obe strany prospech tvrdením maximálny úlovok. Mali Hampshire boj proti zostupom osvedčí, bude veľa ľudí, ktorí obzerať na pasáž hry, ktorý videl ich skóre 77 beží v 6,5 do ďalšieho obdobia ako určujúci moment. Gareth Berg hit šesť hranice v deviatich-ball neporazený 27.

Hampshire postupoval zo 219 na štyri z 78 prenosy cez noc na 400 za deväť deklarovanú z 108,5, dosiahnutie maximálnej úlovok z piatich bodov, osem lôpt nazvyš , Neskôr tvrdil ešte jeden bod poskytnutých štyroch lacných gólov s loptou ako víťazmi zapotácal.Adam Lyth a Gary Ballance klesol o dve gule kačice a 30 resp.

Berg, Všestranný, dokončil svoju prácu skvele. Dokonca udrel štyri po sebe idúce hranice off Jamesa Middlebrook je off-práčky, ale obrovský úver by mal ísť do Liam Dawson, ktorého 140 označený svoj siedmy prvotriedne storočia. Tu bol pravák, ktorý nemal skóroval storočia po dobu dvoch rokov a bol na hosťovaní v Essexe predtým v sezóne, a to bola smena z dvoch polovíc.

Ten deň začal s 47 z 110 gule, a zaznamenal ďalší 93 z 102. On a jeho piatej bránky partnera Sean Ervín, zvyšoval ante, pretože dokončili partnerstvo storočia po tom, čo hra začala skoro dve hodiny neskoro, pretože cez noc a ráno dážď.V čase, keď bola Ervín pne preč Middlebrook pre 43, bolo skóre 305 pre päť 100. cez. Dokonca aj vtedy – nieto na začiatku druhého dňa. – by ste dostali dlhé kurzy na ne dosiahol 400 vnútri pridelených 110 do ďalšieho obdobia k plnému kvótu bodov prvýkrát v tejto sezóne

Dawson išiel po unavený hľadá Yorkshire útok, pre ktoré 17-ročný Matthew Fisher bol krompáč s dvoma na 61, a cieľ sa stal 46 z piatich prostriedkov.Cez Berg.

Bol ironická Hampshire závan behy prišlo po obedňajšej prejave z Rod Bransgrove cez PA systém ako hlavný pavilón krajine bola pomenovaná po svojej dlhej-podávať predseda, ktorý sa otáča 65 v nedeľu. “Dúfam a verí, budeme štádium testu Ashes v roku 2023, a my sme sa dať majstrovstvá spravodlivé trhliny v priebehu nasledujúcich piatich rokov. To je to, čo nám unikal, stavkove kancelarie online pretože som sa stal predsedom pred 15 rokmi, “povedal.

Yorkshire, naháňa rekordný bodový úlovok do dvoch divízií éry, bolo posilnené s piatimi gólmi v posledných 10 položiek rozpočtových Hampshire smena pretože zaistenej tretej bowling bodu bezprostredne pred domácim vyhlásení.

Tam bol potom niektoré ďalšie zlá správa pre Lyth.Len pár hodín po tom, čo bolo oznámené, že bol vynechaný z anglického skúšobné čata pre pakistanské turné sa priblížil druhý loptu z Fidel Edwards do tretieho sklzu. Ballance neskôr miscued ťah na Ryan Stevenson k Berg v polovici bránky as Hampshire stlačení dopredu.

 

Rate this post