Malaga – Levante

malaga logoW trzeciej kolejce tegorocznych rozgrywek hiszpańskiej Primera Division Malaga podejmie na swoim boisku zespół Levante.  Malaga bardzo dobrze rozpoczęła tegoroczne rozgrywki pokonując w pierwszej kolejce Athletic Bilbao na swoim boisku 1:0, jednak w drugiej rundzie bardzo łatwo pokonała ją Valencja wygrywając 3:0.   W dzisiejszym meczu w zespole nie wystąpią Tissone , Duda , Darder oraz Boka.

Levante jest jedynym zespołem Primera Division który dotychczas nie strzelił gola. A z drugiej strony jest zespołem który w pierwszych dwóch kolejkach stracił najwięcej bramek, dotychczas pięć. Mają też ogromne problemy z ilością kontuzji,  szczególnie w linii defensywnej. El Adoua , David Navarro , Nikos Karabelas , Iván López , Gavilán oraz Diop są najprawdopodobniej poza składem w dzisiejszym spotkaniu. W związku z tym do dyspozycji trenera jest tylko czterech obrońców a na dodatek dwóch z nich to absolutni debiutanci.

Najbardziej niebezpiecznym graczem dla obrony Levante powinien być Santa Cruz , który jeszcze w tym sezonie nie zdobył bramki i w związku z tym powinien być dzisiaj szczególnie zmotywowany. Oprócz tego Malaga ma wspaniały bilans meczów z Levante na własnym boisku. Z dotychczas rozegranych pięciu spotkań wszystkie wygrali.

Nie pozostaje nic innego jak postawić na Malagę :).

Nasz typ: 1   KO

Najwyższy kurs : Unibet – 1,63

 

 

Rate this post