Mauricio Pochettino oceňuje diabla v hre Spurs ‘Dele Alli

Mauricio Pochettino verí, že hlúposť je súčasťou toho, čo robí Dele Alli tak pekným pred cieľom. Manažér Tottenham Hotspur sledoval, ako sa Alli ocitol v centre niekoľkých bleskových bodov počas uplynulého týždňa a možno nie je náhoda, že záložník prišiel vyzerať hrozivejšie v rovnakom čase.

Alli rile CSKA Moskva v stredu 3-1 Champions League zvíťazila vo Wembley, keď v momente, keď sa lopta zastavila po pauze, strelil loptu tesne stávková kancelária nad brvno.Brankár CSKA, Igor Akinfeev, sa dosť obával, že sa vráti naspäť a stredopoliar Zoran Tosic sa postavil na Alli, kým sa hráči z oboch strán zblížili. Manchester United v Tottenham Hotspur: náhľad zápasu Čítať viac

Pochettino povedal, že Alli ho uistil, že sa nesnaží skórovať, ale je to stále drzé a provokatívne. Alli by sa postavila na zem v konfrontácii s Tosicom a o chvíľu neskôr ho nechal na špici. On pokračoval skóre Tottenham je ekvalizér a to bolo jeho hlavička, že Akinfeev pomohol do svojej vlastnej siete pre tretie.

Na predchádzajúcu sobotu Alli podnecoval Swansea City s potápaním vyhrať trest, ktorý otvoril pre Tottenham vyhrať 5-0 na White Hart Lane. Dvadsaťročný bol zapojený do troch nasledujúcich cieľov.Alli bol utlmený, občas počas Tottenhamovho ohromujúceho kúzla, ktoré predchádzalo hre Swansea, keď vyhrali jeden z desiatich vo všetkých súťažiach, ale našiel svoju formu v nedeľňajšej návšteve Manchesteru United.

„Dele Alli je Dele Alli, pretože je trochu nezbedný, “povedal Pochettino. „Potrebuje to hnus? Áno, v kontexte. Neprekračujte čiaru, ale toto je trochu jeho identita. Je to jeho charakter – dobrým spôsobom.

„Je to skvelý chlapec a má skvelý mozog; je veľmi šikovný. Je veľmi citlivý, veľmi intuitívny a pretože pochádza z ťažkého rodinného prostredia, môžete pochopiť, keď ste s ním. Je to veľmi milý človek – mimo ihriska. Trochu zápasil s niektorými stávková kancelária Unibet problémami, ktoré boli malé, ale mohli ovplyvniť vašu hru.Tottenham Hotspur v CSKA Moskva: Liga majstrov – ako sa to stalo Prečítajte si viac

Pochettino opísal stratu Monaka 22. novembra, ktorá ukončila nádej Ligy majstrov. „najťažší moment“ sezóny, ale navrhol, aby jeho hráči boli schopní potriasť hlavou. Aj keď o štyri dni neskôr prišli o Chelsea, predstavenie bolo povzbudzujúce a výhry nad Swansea a CSKA boli dôrazné.

„Po Monaku sme opäť vybudovali dôveru a vieru,“ povedal Pochettino. „Proti Chelsea sme si zaslúžili viac, ale mohli by ste začať cítiť odpoveď tímu.A potom proti Swansea a CSKA sme hrali podobným spôsobom ako predtým – až keď sme porazili Manchester City [2. októbra].

„Zlepšujeme sa ako kolektív, pretože Harry Kane je oveľa lepší a teraz je Toby Alderweireld späť, tak je Ben Davies a keď sme spolu, máme pocit, že môžeme poraziť všetkých. “

Rate this post