Michnáč z niecierpliwością oczekuje na udział w Karlowych Warach: pokażę kim jestem poza krajem i Sparta

„Wykorzystaliśmy zwężenie kadry przez Spartę, reagując na obrażenia Sebastiana Gorčíka”, powiedział trener Martin Pešout z Karlowych Warów. . Próba Extraliga rozgrywana jest na Realistycznej Arenie od godziny 17.30.

Michnáč jest jednym z największych talentów czeskiego hokeja. Grał w północnoamerykańskim OHL przez ostatnie trzy sezony. Nie udało mu się awansować, ale zdobył duże doświadczenie.

Napastnik hokeja Albert Michnáč po letnim przyjeździe do Sparty.Dało mi to dużo, dało mi dużo na lodzie – ich nawyki, nauczyłem się ich stylu hokeja na lodzie, a z lodu poznałem kanadyjskie i amerykańskie zwyczaje. Bardzo cenne doświadczenie ”- powiedział w wywiadzie dla strony internetowej klubu Energie. „Teraz chcę przejść na seniorów” – informuje. Jest to również związane z celami utalentowanego napastnika w nowym zaangażowaniu: „pokazać pozaziemskiemu, kim jestem, i pokazać Sparcie, że mogę i mogę grać”.Ale teraz idzie dalej na zachód. „Dla nas i Alberta lepiej jest grać poza drużyną, jeśli to możliwe”, wyjaśnia Petr Ton, dyrektor sportowy Sparta.

„Nie chcę być zaskoczony. Tam zespół jest naprawdę obciążony, więc nie byłem pewien, czy dam sobie z tym radę. Chcieli mnie wysłać na swoją farmę, więc nie byłem zaskoczony, ale na szczęście przyjechali Karlovy Vary i mogłem tu przyjechać ”- dodaje Michnáč. To była impreza flash, w piątek klub zgodził się z zawodnikiem, aw poniedziałek Michnáč był już w Karlowych Warach. „To było szybkie.W czwartek dowiedziałem się, że nie doszedłem do składu w Sparcie, więc miałem tydzień na znalezienie zaręczyn w innym kraju, jeśli ktoś był mną zainteresowany, a Karlovy Vary natychmiast się ze mną skontaktował ”, podsumowuje 20-letni napastnik.

Rate this post