Milczeli po kolejnej stracie: w ubiegłym roku nasze cele były łatwiejsze

“Jesteśmy rozczarowani. W ubiegłym roku nasze cele były łatwiejsze. Właśnie dlatego wygraliśmy. Teraz mamy cierpieć w końcu, „porównuje trener Slavia Jaroslav Silhavy mistrzostwo ostatni sezon z prądem potknięcia z Eden

Co jeszcze mówił po meczu w Zlinie

rekordowym serię 34 meczów bez porażki w lidze Czechy

„nie mamy takiej radości z niego. 34 mecze to duża liczba, to się nie stanie normalnie. W tym momencie punkty są bardziej widoczne. Uważamy, że nie wygraliśmy, a Pilsen ponownie zdobył dwa punkty. Trudno nas ”

Wykonywane nieobecność Deliho i Ngadeua

” Mieli problemy po derbach, ale wierzyliśmy, że pojadą do Zlína. Niestety nie mogli. Oba są bardzo dobre, należą do podstawowego zestawu.Wiedzą, kiedy grają, tęsknili za nami. Mimo to powinniśmy mieć radę. Obrona działała dobrze. Soucek wykonał solidne występy w środku pola. W czwartek mecz Europa League w Astanie powinien być gotowy zarówno ”

tit. Szkoda, że ​​nie został całkowicie fit

“Dotarliśmy tam, kilka balonów w pierwszej połowie, które przegraliśmy z przodu. Nie rozwiązali go idealnie. Mogło być lepiej ”

 O Jugasová Foul Karze

” Hasil błędy innych. Czy powinienem wyjść, czy nie, nie zrobiłem tego. Zagrał bardzo dobry mecz, po raz pierwszy wrócił do domu w innej koszulce. Jest wielkim łamaczem serc. “

Rate this post