Mouscron Peruwelz – Club Brugge 30.10

jupiler league logoW zaległym, ostatnim meczu 13 kolejki rozgrywek belgijskiej Jupiler League Mouscron będzie gościł na swoim boisku ekipę Club Brugge. Mouscron awansował w zeszłym roku do najwyższej klasy rozgrywkowe i ich głównym zadanie w tegorocznych rozgrywkach jest utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej. W pierwszych meczach prezentowali się bardzo solidnie , jednak ich dyspozycja w ostatnich meczach znacznie spadła. We wszystkich rozgrywkach drużyna gospodarzy nie zdołała wygrać w ostatnich siedmiu meczach.  Jednak na swoim boisku statystyki nie wyglądają już tak źle. W tym sezonie na swoim obiekcie przegrali tylko raz, odnosząc trzy zwycięstwa.

Club Brugge gra w tym sezonie na wyraz dobrze i po 12 kolejkach są na wyjątkowo wysokiej piątej pozycji. Jeśli zdołają w dzisiejszym meczu odnieść zwycięstwo awansują aż na drugie miejsce w tabeli i będą mieć tylko dwa punkty straty do liderującej w tabeli drużyny Anderlechtu. Goście w tym sezonie przegrali tylko raz. Mają jednak na swoim koncie dużo, bo aż sześc remisów.

Obie drużyny mają przed dzisiejszym spotkaniem duże problemy kadrowe , szczególnie w liniach defensywnych. Gospodarze zagrają bez Teddy Mézague, Thibaut Peyre oraz Steevena Langili.  Z drugiej strony w druzynie Clib Brugge zabraknie dwóch obrońców – Bjorn Engels i Duarte.

Druzyna osci jest faworytem , jednak jako pierwsza opcje wybrałbym postawienie na ilość bramek. Najlepszy kurs na to zdarzenie oferuje Unibet z kursem 1,72. Drużyna gości ma najbardziej bramkostrzelny atak w lidze. W dotychczasowych 12 spotkaniach strzelili już 24 bramki.  Jednak obrona nie jest ich najmocniejsza stroną. Natomiast drużyna Mouscron we wszystkich dotychczasowych meczach tego sezonu na swoim stadionie zdobywała przynajmniej jedną bramkę.  Powinna i dzisiaj podtrzymać ta passę.

Dodając do tego wyżej wspomniane braki kadrowe w obu obronach “powyżej 2,5 goli” to najtrafniejszy wybór dla tego meczu.

prognozę zaczerpnięto z : http://uni-ro.com

 

Rate this post