Na pewno, ale powoli, NFL naprzód na stałe franczyzy w Londynie

Ale z upływem czasu Goodell poczynił postępy w swojej pierwotnej agendzie. Blokada w 2011 roku stworzyła wstępny spokój z unią zawodników, a Los Angeles został w końcu rozwiązany na tyle, że Londyn jest obecnie najważniejszym priorytetem. Następne kilka lat będzie miało decydujące znaczenie dla podjęcia decyzji, co NFL chce zrobić w Wielkiej Brytanii.

Piątkowe ogłoszenie, że NFL będzie grał w poniedziałek noc w piłce nożnej w Mexico City w dniu 21 listopada, nie powinno być interpretowane jako Znak, że liga szuka zespołu w Meksyku. Jest raczej kawałkiem większego eksperymentu, aby rozszerzyć grę poza granice 48 sąsiadujących państw i rozszerzyć grę na nowe rynki.Gra w sezonie regularnym, którą gra liga w Meksyku, jest bardziej wizytówką w sąsiednim kraju, w którym NFL od dawna próbował budować fanbase.

Londyn jest miejscem, gdzie liga interesuje się umieszczeniem franczyzy “Nie jest martwy” – powiedział Clark Hunt, szef międzynarodowego komitetu ligowego Clark Hunt, który zapytał, czy NFL jest nadal poważnie związane z prawdziwą franczyzą w Londyn, w przeciwieństwie do serii gier.

Pęd, który zdawał się stoczyć w kierunku oddania zespołu w Londynie, jest powolny, ale powoli. To nie jest liga, która szybko się rozwija. “Posłuchaj, zajęło nam 20 lat, aby uzyskać zespół w LA”, powiedział jeden z zarząd NFL w piątek.Długa lista problemów logistycznych pozostaje przed NFL może przenieść zespół lub utworzyć nowy w Londynie, ale istnieją wyraźne oznaki, że głównym priorytetem jest znalezienie odpowiedzi na te problemy.

Jedna z największych problemów dotyczy Urzędnicy mają pewność, że zespoły nie czują się niekorzystnie konkurencyjne podczas gry w Londynie. Hunt powiedział, że kluby, które udały się do Wielkiej Brytanii w ostatnich latach twierdzą, że nie uważają, że doświadczenie jest tak samo wielkie, jak myśleli, że może być. Ale do tej pory gry w Londynie były trochę kontrolowane.

NFL było pewnie zaplanować kilka tygodni po grach dla tych zespołów, które udały się do Londynu, ale jak liga dodaje więcej gier W Wielkiej Brytanii nie będą w stanie zagwarantować żadnego prawa do każdego klubu.Ktoś wkrótce, być może już w tej jesieni, będzie musiał zagrać w niedzielę po londyńskiej grze. Co się stanie, gdy się robi? Czy trenerzy i gracze narzekają? Czy to przeraża inne zespoły zgodzeniem się wyjechać za granicę?Czy ruch zmierzający do założenia zespołu w Londynie może się zakończyć?

“Jeśli nasze zespoły nie są zadowolone z tej strategii, strategia rozpadnie się” – powiedział Mark Waller, wiceprezes NFL Międzynarodowych operacji.

Odpowiedź na to pytanie jest jednym z priorytetowych priorytetów ligi, ponieważ powoli wraca do londyńskiej rezolucji.

W piątek Goodell powiedział, że był podekscytowany trzema NFL Gry w Londynie w następnym sezonie już się wyczerpały i powiedział, że przeniesienie w lidze w pełnym wymiarze czasu do miasta może być “realną możliwością”, jeśli nadal będzie entuzjazmem dla NFL. Ale prywatnie kierownictwo ligi jest przytłoczone ogromną emocją, jaką znaleźli w NFL w Londynie i są ostrożnie optymistyczne, że mają prawdziwą bazę fanów w Wielkiej Brytanii.Jeden z urzędników wyciągnął telefon i pokazał obraz, który trzymał przez 2,5 roku w tłumie ludzi, którzy wypełnili ulicę Regent Street w Londynie przed jednym z gier w 2013 r.

“Nie wszyscy byli eksporterami” Powiedział, że następnym krokiem dla NFL jest stopniowe przesuwanie liczby gier w Londynie do ośmiu – ilość gier domowych, w które gra drużyna gra w sezonie regularnym. Nadzieja ma to robić przez następne kilka sezonów. Jeśli NFL może wygrać osiem gier w ciągu roku, a kibice nadal wykazują taki sam entuzjazm, jaki wydają się teraz robić – powiedział – NFL może poważnie dążyć do wprowadzenia zespołu w Londynie.

Wyprzedaż ośmiu meczów zamiast trzech jest ogromnym krokiem. Wiele musi się zdarzyć w ciągu najbliższych kilku lat. Planowanie ośmiu losowych gier w sezonie będzie trudne.Waller powiedział, że nie może rozegrać czwartej londyńskiej gry w tym roku, ponieważ nie mógł znaleźć zespołu gotowego zrezygnować z gry w domu. Powiedział, że nie zbliżył się do zespołu o granie w Wielkiej Brytanii bez dołku, ale przyznał, że w końcu będzie to miało miejsce, nawet jeśli test nie nastąpił w tym roku.

Ale w lidze jest co najmniej Gotowi odpowiedzieć na te pytania. Przemieszczanie się Ramsów do Los Angeles uwolniło Goodella, aby kontynuować ostatni duży projekt na swojej liście. Może NFL ostatecznie zdecyduje, że nie mogą wesprzeć zespołu w Londynie, ale idą naprzód w odpowiedzi na pytanie, czy potrafią.

Rate this post