Najdziwniejsze transfery Real Madryt w tym tysiącleciu

Jonathan WOGGATE

Zakup Jonathana Woodgate’a jest niewytłumaczalny. Kiedy Anglik przeprowadził się do Realu Madryt, został ranny. Po wyleczeniu zdobył bramkę i został usunięty. Potem znowu ranny.

Niezwykłość transferu została potwierdzona przez Marca, dziennikarza José Diaza: “Przygotowaliśmy listę 10 możliwych posiłków dla obrony Realu Madryt. Nie było w nim “.

4. Antonio Cassano

Nedogalaktikos. Najdziwniejsze transfery Real Madryt w tym tysiącleciu

Real Madryt nie powinien podpisywać graczy za 5 milionów funtów. Niech uderzą w rekordy i biorą darmowych agentów, ale coś w środku jest już podejrzane.

Dlaczego, na litość boską, zdecydowali się podpisać, za rozsądną cenę, piłkarza, którego najlepsze lata zostały w tyle? Czy to Crystal Palace?

3. Michael Essien

Powinniśmy byli przypuszczać, że ostatni sezon Mourinho w Realu był początkiem końca. W tym momencie przestał szukać nowych talentów i skupił się na tych, którzy byli dobrzy cztery lata temu.

Przypomnijmy, że Mourinho powiedział o Essenie: “On nie jest moim zawodnikiem – on jest moim synem. Jestem jego białym tatą.

2. Thomas Gravesen

Biorąc pod uwagę, że w Real Gravesesen, Real widział obrońcę, a nie pomocnika box-to-box, możemy założyć, że w rzeczywistości kremowy miał nadzieję podpisać Lee Carsley. To samo w sobie jest śmieszne.

Jak można się domyślić, Duńczyk w Madrycie nie wytrzymał, a rok później pojawił się w zielonych kolorach Celtów.

1. Julien FOOBER

Niemożliwe jest znalezienie w sieci fotografii Juliena Fauberta, tak, że nie ma na niej również osoby o zdziwionym wyrazie twarzy. To tylko Alfredo Di Stefano, który najwyraźniej nie był w stanie wyobrazić sobie, jaka osoba jest obok niego.

Przypomnijmy, że Fauber zastąpił Lukasa Nilla w West Ham.

W “prawdziwym” Francuzie pozostał niespełna rok, po czym wrócił do Anglii. W 2012 roku przeniósł się do Elazigspor, aw 2018 roku obronił kolory Interu. Fiński.

Rate this post