Należy docenić, że możemy przystąpić teraz

Gdy w lutym nadana los Mistrzostwa Europy Kwalifikacje czeskie piłkarzy jeden z najtrudniejszych grup z Holandii, Turcji, Islandii, Łotwy i Kazachstanu, by następnie przez przedstawicieli pomocnik Borek zajęło czekał, aby zobaczyć, czy ostateczny pojedynek mógłby odgrywać bezpośrednie podejście. W związku z tym, że podobno trzeba docenić, że mogą one w niedziele na Łotwie, w pewnych okolicznościach, po zaledwie osiem z dziesięciu pojedynki okazji udziału w turnieju finałowym.

“Bycie w tej trudnej grupy w pozycji, która teoretycznie Niedziela, procedura może być wykonana jest fantastyczne. Jeśli byliśmy w kwalifikacji biletów Wiedzieliśmy, że w ostatnim meczu w Holandii nadal grać dla, że ​​my wciąż mamy realne szanse nawet do bezpośredniej procedury, więc wzięliśmy go z obu rąk, “powiedział dziennikarzom Dočkal.

Przedstawiciele ale nieoczekiwanie wygrał otwarcie cztery grupy pojedynki, nawet wtedy, kiedy dwa razy utracone punkty po czwartkowym zwycięstwie nad Kazachstanu zdobył 2: 1 w ich toku ściśle.

“Po fantastycznym początku sesji byli nagle wymaga trochę inaczej. Nagle powiedział, być especially’re nie będzie Holandii z faktu, że nadal będzie podejmować decyzje. Przełom wydarzeń zmienił trochę wgląd w grupie, ale musimy przez cały czas była świadoma, dając nam te punkty pomógł wiele razy i szczęście, że te wyniki nie zawsze były zupełnie lepszym zespołem, a my wciąż wygrał “, powiedział Dočkal.

“Nie sądzę, że myśleliśmy, że to grupa jakoś dotarł Każda gra jest tak trudno W kwalifikacjach rzadko zobaczyć mecz 4:.. 0 i 5: 0, strasznie to wyrównuje Wejście w meczu z Kazachstanem jesteśmy. . wyobrażał sobie inaczej, ale musimy wygrać szacunek Myślę, że Kazachstan jest znacznie lepiej niż w pierwszym meczu “, powiedział Dočkal zeszłoroczny zwycięski zespół czeskich w Astanie 4: 2.

Procedurę jego zespół świętować będzie w niedzielę, gdy pokonał Łotwę i Holandii w jednoczesnym meczu wygrywa w Turcji. Wreszcie otrzymał drugi mecz do zdalnego monitorowania nie będzie.

“Nie jesteśmy zainteresowani, nawet teraz z Kazachstanu. Jestem więcej wyników dowiedzieliśmy się piętnaście minut po meczu. To, że ciągle zbieranie informacji i że jakoś motywację w mojej własnej grze, tak to jest. Nie byłoby to nie jest prawda. Tylko co możemy mieć wpływ na nasze wyniki, naszą walkę “, powiedział dwadzieścia sześć skrzydłowy.

Rate this post