Newcastle United – Leicester City

Jamie Vardy. Jamie Vardy. Jamie Vardy. W ostatnich tygodniach, Leicester mówił o tylko w połączeniu z nazwą atakującego, który teraz St. James ‘Park goni rekord Ruud van Nistelrooy. Holenderski FORVARD dziwnie dobrze na boisku Newcastle zdobył w 10. meczu z rzędu, co jest teraz całkowicie nadal mogą odnieść sukces nawet ostatnio, dyskretne wół roboczy …

Nie ma powodów jest kilka. Lisy, pierwsza podróż do północno-wschodniej Anglii z reputację jednego zespołu ligi angielskiej, że premier nie ma w żadnym strzelca meczu nie działa na próżno. Po drugie, Sroki usiąść na 17. szczebla (w porównaniu z trzecim, które należy Leicester) i od początku października poniósł dwie fiaskiem prób. I po trzecie … no, Jamie Vardy zdobył w dziewięciu meczów z rzędu, tak.

Z drugiej strony, Newcastle, w żadnym razie nie całkowicie bez przypadku. Leicester, mimo wszystko, w środowisku domowym może (pokonał go 14 razy z ostatnich 16 prób), w ostatnich dwóch rundach z zły bilans otrzymał 11 goli w trzech meczach w przestrzeni zadrżał przez dwa związanej czystej kartki.

Ważne jest również, aby rozważyć rzeczywiste prawdopodobieństwo Vardyho start. Dvanáctigólový napastnik nie byłoby hip uraz absolutnie pasuje w tym przypadku, że Claudio Ranieri wolą nie ryzykować. Zdecyduj, do soboty rano. więcej: bet365 – www.bet-spain.com

Nawet bez Vardyho będzie jednak z pewnością był należycie Leicester niebezpieczne, ponieważ takie RIYAD MAHREZ pozostaje w pełni zdrowy. Lisy sprawa jest zazwyczaj skąpi na kluczowych graczy, które, przeciwnie, nie można powiedzieć o swoich rywali.

Steve McClaren nadal brakuje Jack Colback, Emmanuel Rivierea, Gabriel Obertan, Steven Taylor i długoterminowe rannych lidera Tima Krula. Jego stoisko w Rob Elliot, jednak ostatni w lidze prowadził znakomicie i powinien zacząć pomimo drobnych problemów zdrowotnych miał napotkanych podczas uroczystej chwili milczenia.

Rate this post