Norwich dominuje, ale musi być zadowolony z remisu Stoke City

Opowieść o dwóch miastach zakończyła się, gdy Norwich City wygrało wiele meczów. W dniu, w którym Xherdan Shaqiri z trudem przewidywał debiut w Premier League, mało prawdopodobny widok szwajcarskiej drużyny w koszulce Stoke był jednym z kilku elementów meczu, które zakończyło się wieloma graczami na kolanach cierpiących na wyczerpanie. Obie grupy zwolenników gorąco doceniają ich wysiłki.

Rekordowy przejęcie firmy Internazionale w wysokości 12 milionów funtów, Shaqiri zaczęło i zakończyło grę na prawym skrzydle, działało rozsądnie w ataku i obronie i zajęło niewiele ponad 10 minut, aby zrobić jego znak. Słaby piłka ręczna z Robbie’go Brady’ego, który próbował kontrolować przejście z pola karnego, uzdolniony Stoke wykonał rzut wolny.Shaqiri odepchnął piłkę w stronę słupka, gdzie, biorąc pod uwagę poślizg Alex Tettey, Mame Biram Diouf cieszył się wolnością Carrow Road, aby przewrócić jego głowę do dolnego rogu.

“Naprawdę podobało mi się pogoda” żartował z zrozumiałym zardzewiałym Shaqiri, który już w 70. minucie widział go z jego przysłowia. “Jestem podekscytowany, że tu jestem. To była moja pierwsza gra przez 90 minut, to było dobre dla mnie i dla mojej kondycji. Gra w grze będzie lepiej. Cieszę się, że dałem pierwszą pomoc w pierwszej grze “.

Przypominające warunki zachęciły sędziego Mike’a Dana, aby po 26 minutach odebrał improwizację w pobliżu stref technicznych. Prawidłowo odwodnione, gracze Norwich przywrócono parzystość, gdy tylko gra się wznowi.Ich eliksir napędzanych korektor pochodzi Russell Martin, który złowił Nathan Redmond przechodzić poza Jack Butland po Stoke wielokrotnie nie udało się wyczyścić piłkę

Ich obrońcy nie może twierdzić, że nie zostali ostrzeżeni. Martin i Redmond wcześniej kombinował kilka sekund wcześniej tylko dla Butlanda, grając ze świeżo złamanym palcem wskazującym, aby ocalić się doskonale od środkowego obrońcy. Wkrótce potem Diouf miał inny wysiłek wykluczyć na spalonym po sprintem na zręcznym Marco van Ginkel długą piłkę kłuć piłkę i Ruddy z bliskiej odległości.

Niezależnie od Norwich wkładacie w napoje swoich graczy wydaje się działać. Po półmetrze goniąca z pułapek strona domowa i mogła w trzech minut strzelić trzy bramki w ciągu pięciu minut od ponownego startu.Cameron Jerome uderzył w bok, ale butland pokonał Cameron Jerome, który podciął jego ukośny wysiłek i stracił głowę w jego rękach.

Wkrótce potem pojawił się Wes Hoolahan, rozgrywający rozgrywający zmierzając prosto z bliskiej odległości, gdy punktacja wyglądała łatwiej. Obok talerza znajdował się Graham Dorrans, którego prawą nogą z dystansu w dolnym rogu co najmniej zmusił człowieka meczu, Butlanda, aby zrobić jedną z kilku świetnych półfinałów. Bramkarz Stoke został powołany do gry ponownie na znaku godzinowym, rozciągając się na nogę, aby skoczyć na bramce Ronalda Redmonda po jego rozegraniu, a Norwich zerwał się z naciskiem. Norwich zakończył drugą pozycję jak zaczęli, zmuszając kolejne dwa cudowne oszczędności z Butlandu.Niskie odległości Jonny’ego Howsona z dystansu zostały wycelowane za róg, z którego bramkarz zareagował dobrze, aby uniknąć wysiłku Jerome’a ​​z dystansu.

Pomimo ciągłego groźnego zagrożenia Diouf, Stoke czują, że wyszli z więzienia. Norwich mógł trochę wygrać, a Norwich mógł wygrać. Ci, którzy przewidują spadek na stronę Alexa Neila, mogą potrzebować ponownego odwiedzenia swoich kryształowych kulek. Na nieprzewidywalną podróż Shaqiri jest kolejny przystanek Luton Town.

Rate this post